Oferta pracy

Koordynator utrzymania ruchu - Logistyka

Gi Group Poland S.A.

  • Radzymin

    Radzymin, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Rekrutujemy dla

Dołącz do nowego automatycznego centrum logistycznego!

Pracuj w jednym z największych i najnowocześniejszych zautomatyzowanych Centrów Logistycznych w Europie!

Zrób krok w swojej karierze i dołącz do Zespołu naszego Klienta na stanowisko: Koordynator utrzymania ruchu - Logistyka.

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad pracą magazynu automatycznego

  • koordynacja i organizacja prac prewencyjnych

  • koordynacja i organizacja prac remontowych planowanych

  • koordynacja rozwiązywania awarii magazynu automatycznego

  • wdrażanie i realizacja modernizacji magazynu automatycznego

  • współpraca z serwisami zewnętrznymi

  • współpraca i koordynacja współpracy z Dematic

  • współpraca z innymi działami

Wymagania pracodawcy

  • umiejętność podejmowania decyzji

  • komunikatywność oraz umiejętność przekazywania informacji

  • dobra organizacja pracy

  • umiejętność pracy pod presją czasu, zadań i ludzi

  • znajomość obsługi MS Office

  • znajomość rozwiązań automatyki logistycznej

  • uprawnienia SEP G1 do 1kV

  • możliwość pracy na wysokości

  • znajomość języka angielskiego

Pracodawca oferuje

  • pracę w bardzo nowoczesnym, zrobotyzowanym, nowym centrum logistycznym pod Warszawą

  • umowę o pracę bezpośrednio w firmie

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • atrakcyjny system premiowy

  • dodatek transportowy na dojazd do pracy

  • pakiet benefitów( prywatna opieka medyczna, karty sportowe, ubezpieczenie na życie, świąteczne upominki)

  • szeroki wachlarz szkoleń podnoszących kompetencje

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Dzięki strategicznym partnerstwom działa w 58 krajach, w tym w 31 bezpośrednio. Jest obecna w Europie, Azji, Amerykach oraz w Afryce. W Polsce agencja świadczy usługi od 2007 roku, intensywnie rozwijając działalność i zakres współpracy z biznesem, budując rynek usług HR. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Gi Group przygotowuje i wdraża programy szkoleniowe. Wspiera Klientów w zarządzaniu zasobami ludzkimi, doradza w obszarze polityki zatrudnienia i optymalizacji kosztów w obszarze HR.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: nr 2010.

Przewiń do profilu firmy