Ta oferta pracy jest nieaktualna od 69 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator Utrzymania Ruchu

  • Małopolskie, małopolskie
  • Kierownik
  • 13.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Małopolskie 28412/001

    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynację pracy działu utrzymania ruchu, wdrożenie TPM-u oraz wymianę parku maszynowego w kolejnych latach

    Informacje o kliencie

    Międzynarodowa firma z branży opakowań dla przemysłu i FMCG

    Opis stanowiska

    • Koordynacja pracy działu utrzymania ruchu i nadzór nad podległym zespołem
    • Regularne prowadzenie przeglądów maszyn (planowanie i realizacja działań prewencyjnych)
    • Wdrażanie TPM-u na podległym obszarze
    • Zarządzanie budżetem, rekrutacja pracowników, nadzór nad magazynem części zamiennych i zakupami
    • Koordynacja planowanego projektu wymiany parku maszynowego

    Profil kandydata

    • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (branża tworzyw sztucznych będzie dodatkowym atutem)
    • Doświadczenie w konserwacji i naprawach: instalacji elektrycznych, pneumatycznych, hydraulicznych
    • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
    • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub zawodowe elektryczne/mechaniczne
    • Znajomość rysunku technicznego, odczytywanie i analiza schematów elektrycznych, pneumatycznych i hydraulicznych

    Oferujemy

    • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • Możliwość prowadzenia ciekawych projektów i wdrażania systemów tj. TPM w obszarze utrzymania ruchu
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia zatrudnienia; półroczna premia
    • Pakiet dodatków tj. lekcje j. angielskiego, ubezpieczenie grupowe, pakiet opieki medycznej, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie wypoczynku, paczki świąteczne dla dzieci, dofinansowanie karty sportowej)

    About Michael Page

    Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world’s top employers.

    Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we’ve been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

    Find out more about Michael Page