Oferta pracy

Koordynator Utrzymania Ruchu

Zakłady Przemysłu Cukierniczego "Otmuchów" S.A.O firmie

  • Nysa

    Nysa, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Twoje główne cele to planowanie i delegowanie zadań dla Twojego zespołu Utrzymania Ruchu w jednym z naszych zakładów. Bo jesteś dobrym liderem!

  • Park maszynowy jest pod Twoją opieką, więc to na Tobie spoczywa odpowiedzialność za analizę przyczyn i skutków awarii oraz koordynowanie wykonywanych napraw i nadawanie im priorytetów.

  • Lubisz realizować coś zgodnie z planem? Świetnie. Bo czeka na Ciebie realizacja planu przeglądów, napraw i konserwacji.

  • Raportowanie również jest ważne, więc opracowywanie i prowadzenie dokumentacji technicznej to Twoja działka.

  • Planowany przyjazd serwisu czy firmy zewnętrznej, która będzie prowadzić prace montażowe, serwisowe czy remontowe? Będziesz zaangażowany we współpracę.

Nasze wymagania

  • ma wykształcenie min. zawodowe (elektromonter, elektromechanik, mechatronik, automatyk)

  • zdobył co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • posiada uprawnienia SEP

  • interesują go nowinki techniczne

  • rozwiązywanie problemów to jest to, co lubi i motywuje, go do dalszych działań

  • ma cechy dobrego lidera i potrafi zarządzać zespołem

  • chce pracować w środowisku, w którym zawsze dużo się dzieje

To oferujemy

  • weźmiesz udział w tworzeniu nowej historii Grupy Otmuchów

  • będziesz mieć możliwość wykorzystania swoich najmocniejszych stron - supermocy

  • otrzymasz przestrzeń do rozwijania kompetencji swojego zespołu

  • będziesz móc czerpać wiedzę od ekspertów, w trakcie różnych ciekawych projektów czy szkoleń