Oferta pracy

Koordynator Utrzymania Ruchu

iView Recruitment Sp. z o. o.

  • Poznań, wielkopolskie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna
Dla naszego klienta, lidera w branży produkcyjnej artykułów FMCG (non-food), poszukujemy obecnie kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Wyznaczanie zadań dla podległych pracowników oraz odpowiedzialność za ich prawidłową i terminową realizację
  • Koordynacja i nadzór nad bieżącą konserwacją sprzętu i jego napraw
  • Nadzór, kontrola, weryfikacja wydajności pracy podległych pracowników
  • Nadzór nad zachowaniem sprawnego i ciągłego procesu technologicznego
  • Nadzór nad pracami optymalizacji pracy maszyn
  • Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia ciągłości produkcji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, specjalność mechanika, automatyka, mechatronika
  • Minimum kilkuletnie doświadczenie w zakresie utrzymania ruchu
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym – będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość programu CAD

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju w kierunku stanowiska Kierownika Utrzymania Ruchu
  • Realny wpływ na politykę inwestycyjną oraz kierunek rozwoju organizacji
  • Krótka ścieżka decyzyjna
  • Zarządzanie doświadczonym i stale powiększającym się zespołem
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne