Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator Utrzymania Ruchu

  • Tychy, śląskie
  • Kierownik
  • Pełny etat
  • 2019-06-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Hilton Foods – jesteśmy europejskim liderem w branży konfekcjonowania, porcjowania i pakowania świeżej żywności. Wykorzystujemy innowacyjne technologie, wysokie standardy higieny oraz zautomatyzowane linie produkcyjne. W związku z dynamicznym rozwojem nowoczesnego zakładu w Tychach poszukujemy osób chętnych do pracy, odpowiedzialnych, oczekujących wyzwań zawodowych i możliwości rozwoju w wiodącej na rynku firmie.

    Miejsce pracy: Tychy

    Dlaczego warto z nami współpracować:

    • Umowa o pracę i stabilna praca na dłużej,
    • Realizujemy ciekawe i innowacyjne projekty dla Klientów z całej Europy, budujemy nową halę produkcyjną pod nowy projekt, dzięki czemu masz szansę się z nami rozwijać,
    • Dbamy o Twój indywidualny komfort pracy –przygotujemy indywidualny plan wdrożeniowy,
    • Dofinansowujemy naukę języka angielskiego,
    • Dofinansowujemy kartę Multisport,
    • Oferujemy Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych – w pakiecie paczki świąteczne, bony na święta Bożego Narodzenia, Wczasy pod Gruszą, pożyczki pracownicze,
    • Organizujemy niezapomniane imprezy integracyjne firmowe oraz zespołowe,
    • Możliwość zakupu naszych produktów po atrakcyjnych cenach.

    Twoje zadania na stanowisku:

    • Planowanie budżetu i stała kontrola kosztów,
    • Zapewnienie optymalnego stanu części zamiennych,
    • Diagnostyka systemów sterowania (PLC, MMI, serwonapędy, software dedykowany),
    • Archiwizacja oprogramowania maszyn i urządzeń,
    • Nadzór nad informatycznym, systemem wspomagania UR (CMMS),
    • Współudział w przygotowywaniu i wdrażaniu projektów inwestycyjnych,
    • Nadzorowanie prawidłowej eksploatacji urządzeń - zgodnie z dokumentacją i przepisami,
    • Prowadzenie projektów związanych z produkcją i techniką zakładu,
    • Współpraca z instytucjami kontroli i nadzoru (UDT, PIP, Ochrona Środowiska, itp.),
    • Współpraca z serwisem krajowym i zagranicznym dostawców maszyn i urządzeń (produkcja i media) w zakresie serwisu i części zamiennych,
    • Zarządzanie grupą pracowników działu utrzymania ruchu zakładu,
    • Prowadzenie szkoleń personelu.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe,
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację,
    • Samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu,
    • Proaktywność w rozwiązywaniu problemów,
    • Ambicja i łatwość adaptacji się do zmieniającego się otoczenia.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Przycisk aplikuj, oznacza zapoznanie się z klauzulą informacyjną naszej firmy:

    Prosimy pamiętać o dopisanie aktualnej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych!

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do HILTON FOODS LTD. SP. ZO.O. UL. STREFOWA 31, 43 – 100 TYCHY (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez HILTON FOODS LTD. SP. Z O.O. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: [email protected]