Logo Pracuj.pl

Koordynator w Agencji Pracy

ILLUSTRO Doradztwo S.C.O firmie

  • Opole
    Opole, opolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem rekruterów
  • Współpraca z kadrą managerską w Holandii
  • Przygotowywanie raportów z działań rekrutacyjnych wraz z rekomendacją w zakresie wyboru najlepszych kandydatów
  • Rekrutowanie i selekcjonowanie kandydatów do pracy za granicą (głównie do Holandii)
  • Analiza potrzeb klientów oraz prowadzenie rekrutacji zgodnie z ich oczekiwaniami
  • Prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych i utrzymywanie kontaktu z kandydatami
  • Tworzenie oraz publikowanie ogłoszeń o pracę (także w social media)

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w rekrutacji pracowników
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 (warunek konieczny)
  • Umiejętność związana z zarządzaniem pracą innych
  • Zamiar rozwoju zawodowego związany z branżą HR
  • Łatwość w posługiwaniu się mediami społecznościowymi
  • Umiejętność analizowania CV kandydatów i wyciągania wniosków
  • Motywującą postawę a także dobrą komunikację w zespole

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w inspirującym międzynarodowym środowisku, umożliwiającym doskonalenie j. angielskiego
  • Praca w nowoczesnej firmie w branży HR
  • Udział w szkoleniach i możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Praca w przyjaznej atmosferze, oparta na zasadzie zaufania i szacunku dla pracownika

Etapy rekrutacji

1

Analiza otrzymanych aplikacji i wywiad telefoniczny

2

Spotkanie rekrutacyjne

3

Dodatkowe spotkanie - jeśli jest taka potrzeba

4

Złożenie oferty

ILLUSTRO Doradztwo S.C.

Rekrutację prowadzi agencja ILLUSTRO Doradztwo S.C.

To firma z ponad 15-letnim doświadczeniem, działająca w branży szkoleń, doradztwa personalnego i rekrutacji specjalistów.

Kandydaci aplikując o pracę za naszym pośrednictwem mają pewność, że ich aplikacja zawsze zostanie rozpatrzona przez pracodawcę. Kandydaci mając kontakt do naszych rekruterów, mogą zawsze zadać pytania odnośnie oferty pracy, jak również otrzymać merytoryczne wsparcie w całym procesie rekrutacyjnym.

Ponadto kandydaci aplikując za naszym pośrednictwem zyskują dostęp do innych ofert pracy, od najlepszych pracodawców.

Zapraszamy!

Obecnie dla naszego Klienta- agencji pośrednictwa pracy z Opola, poszukujemy osób, które chcą pracować w dynamicznej firmie, ambitnym i zgranym zespole, świetnie czują się w pracy z ludźmi i chcą mieć możliwość ciągłego doskonalenia swoich kompetencji w obszarze rekrutacji.

Koordynator w Agencji Pracy, Opole