Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator w Dziale Obsługi Klienta z j. angielskim

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-03-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Newell Brands (NASDAQ: NWL) is a leading global consumer goods company with a strong portfolio of well-known brands, including Paper Mate®, Sharpie®, Dymo®, EXPO®, Parker®, Elmer’s®, Coleman®, Marmot®, Oster®, Sunbeam®, FoodSaver®, Mr. Coffee®, Graco®, Baby Jogger®, NUK®, Calphalon®, Rubbermaid®, Contigo®, First Alert®, and Yankee Candle®. For hundreds of millions of consumers, Newell Brands makes life better every day, where they live, learn, work and play.

    Do naszego dynamicznego zespołu w centrum Poznania poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Koordynator w Dziale Obsługi Klienta
    z j. angielskim
    Miejsce pracy: Poznań
    Nr ref.: 1900753
    Nasz Dział Obsługi Klienta zajmuje się obsługą klientów biznesowych (B2B) w regionie Europy, Środkowego Wschodu i Afryki (EMEA). Koordynator w Dziale Obsługi Klienta opiekuje się wybranymi klientami, przyczyniając się do sprawnej i terminowej realizacji zamówień oraz wysokiej jakości obsługi klientów Newell Brands.

    Kluczowe obowiązki:
    • wprowadzanie zamówień do wewnętrznego systemu informatycznego,
    • przygotowywanie dokumentów dla klienta,
    • telefoniczna obsługa klienta zagranicznego,
    • zapewnienie profesjonalnej obsługi poprzez stały kontakt z klientem,
    • współpraca z innymi działami firmy m.in. Sprzedażą i Centrum Dystrybucji

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe lub na ostatnim roku studiów
    • biegła znajomość języka angielskiego
    • sumienność,
    • komunikatywność,
    • doświadczenie w zakresie obsługi klienta będzie dodatkowym atutem,
    • mile widziana znajomość procedur eksportowych i celnych,
    • dobra znajomość MS Word i Outlook; znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Praca ze znanymi markami na świecie
    • Przyjazna atmosfera
    • Umowę o pracę na pełen etat
    • Biuro w samym centrum Poznania
    • Pyszna kawa i herbata
    • Rozwój – poznasz obsługę globalnych systemów SalesForce oraz SAP
    • Lekcje języka angielskiego i/lub polskiego
    • Firmowa biblioteczka
    • Dodatkowe projekty
    • Karta Multisport oraz bilety do kina
    Jesteś zainteresowany/-a?

    Jeśli tak, to zapraszamy do aplikowania przez kliknięcie na przycisk „Aplikuj”.

    Przez wysłanie swojej aplikacji, potwierdza Pan/Pani, że zapoznał/a się z Oświadczeniem o ochronie prywatności dla kandydatów do pracy Newell Brands, dostępnym na stronie http://privacy.newellbrands.com/job_pl.html Jeśli życzy sobie Pan/Pani, aby firma Newell Brands rozważała Pana/Pani aplikację również na inne stanowiska, prosimy o umieszczenie takiej zgody w Pana/Pani CV/liście motywacyjnym.