Koordynator w Dziale Obsługi Klienta z j. francuskim, angielskim i polskim

Newell Poland Services Sp. z o.o.O firmie

  • plac Andersa 7, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Newell Poland Services Sp. z o.o.

plac Andersa 7

Poznań

Twój zakres obowiązków

Nasz Dział Obsługi Klienta zajmuje się obsługą klientów biznesowych (B2B) w regionie Europy, Środkowego Wschodu i Afryki (EMEA). Koordynator w Dziale Obsługi Klienta opiekuje się wybranymi klientami, przyczyniając się do sprawnej i terminowej realizacji zamówień oraz wysokiej jakości obsługi klientów Newell Brands.

Kluczowe obowiązki:

• Wprowadzanie zamówień do wewnętrznego systemu informatycznego,

• Przygotowywanie dokumentów dla klienta,

• Telefoniczna obsługa klienta zagranicznego,

• Zapewnienie profesjonalnej obsługi poprzez stały kontakt z klientem,

• Współpraca z innymi działami firmy m.in. Sprzedażą i Centrum Dystrybucji

Nasze wymagania

Minimum kwalifikacji:

• Wykształcenie średnie

• Biegła znajomość języka francuskiego, angielskiego i polskiego

Preferowane kwalifikacje:

• Wykształcenie wyższe lub na ostatnim roku studiów

• Sumienność i komunikatywność,

• Doświadczenie w zakresie obsługi klienta,

• Dobra znajomość MS Word i Outlook; znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat

  • Godziny pracy: PN-PT, 8.00 – 16.00

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Przyjazną atmosferę

  • Multikulturowy zespół (30+ narodowości)

  • Plan emerytalny PPE 3,5%

  • Nowoczesne biuro w centrum Poznania

  • Pyszną kawę i herbatę

  • Rozwój – poznasz obsługę SAP

  • Bilety do kina lub kartę Multisport

  • Parking dla rowerów

  • Zniżki na wybrane artykuły piśmiennicze naszych marek

Newell Brands (NASDAQ: NWL) is a leading global consumer goods company with a strong portfolio of well-known brands, including Paper Mate®, Sharpie®, Dymo®, EXPO®, Parker®, Elmer’s®, Coleman®, Marmot®, Oster®, Sunbeam®, FoodSaver®, Mr. Coffee®, Graco®, Baby Jogger®, NUK®, Calphalon®, Rubbermaid®, Contigo®, First Alert®, and Yankee Candle®. For hundreds of millions of consumers, Newell Brands makes life better every day, where they live, learn, work and play.

Przewiń do profilu firmy