Ta oferta pracy jest nieaktualna od 46 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator w Dziale Przygotowania Inwestycji

  • Poznań, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 06.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Everest Development Sp. Z o.o 2 Sp. k to prężnie rozwijającą się spółka z kapitałem polskim, istniejącą na rynku od 2006 roku. Posiadamy ugruntowaną pozycję konkurencyjną. Przez dekadę zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy kilka tysięcy mieszkań dla naszych zadowolonych klientów.

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:
    Miejsce pracy: Poznań

    Obowiązki:

    • Zapewnienie właściwego obiegu dokumentacji projektowej – terminowego i jakościowego,
    • Dokonywanie odbiorów dokumentacji technicznej wykonywanej przez biura projektowe, w tym sprawdzanie kompletności i zgodności z zawartymi umowami oraz zleceniami,
    • Przekazywanie dokumentacji do wszystkich uczestników procesu budowlanego,
    • Dokonywanie uzgodnień z Inwestorem, nadzór na pracą Projektantów  zewnętrznych, weryfikowanie dokumentacji projektowej, Koordynacja działań międzybranżowych biorących udział w projekcie,
    • Udział w tworzeniu koncepcji architektonicznych,
    • Tworzenie założeń projektowych oraz koncepcji standardów,
    • Raportowanie o postępach prac projektowych,
    • Analizowanie, modyfikacja oraz uzgadnianie koncepcji projektowych dla planowanych inwestycji,
    • Współpraca w sporządzaniu dokumentacji powykonawczej.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe – Architektura, Budownictwo,
    • Znajomość Prawa Budowlanego, Rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie i procedur administracyjnych w zakresie projektowania  obiektów budowlanych,
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku, przy opracowywaniu i/lub weryfikacji projektów budowlanych,
    • Znajomość MS Office i AutoCad,
    • Samodzielność w działaniu, świetna organizacja pracy,
    • Uprawnienia budowlane będą dodatkowym atutem,
    • Prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Niezbędne narzędzia pracy,
    • Pakiet benefitów (karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie),
    • Możliwość w rozwoju,
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i realizację ciekawych inwestycji.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji z dopiskiem
    Koordynator w Dziale Przygotowania Inwestycji ” za pomocą przycisku Aplikuj.