Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi serwisowej

FlowairO firmie

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa reklamacji krajowych,

  • opieka i koordynacja pracy zewnętrznych serwisantów na danym regionie,

  • obsługa zapytań technicznych, zapytań o części zamienne,

  • obsługa systemu ERP,

  • wykonywanie przeglądów oraz prostych napraw urządzeń takich jak nagrzewnice powietrza czy kurtyny powietrzne,

  • współpraca z innymi działami (produkcja, logistyka, dział handlowy).

Nasze wymagania

  • podstawowa znajomość zagadnień technicznych,

  • wykształcenie techniczne,- prawo jazdy kat B

  • znajomość języków (angielski, niemiecki)

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów, komunikatywność,

  • dobra organizacja pracy.

Mile widziane

  • znajomość programu ERP- znajomość zagadnień związanych z urządzeniami z branży HVAC,

To oferujemy

  • wynagrodzenia dostosowanego do realizowanych zadań, wypłacanego na czas,

  • pracy umożliwiającej zdobycie nowych doświadczeń i kwalifikacji,

  • dużej niezależności oraz samodzielności w działaniu,

  • elastycznych godzin pracy,

  • elastycznej, stabilnej formy zatrudnienia oraz pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • wsparcia ze strony doświadczonego zespołu,

  • niezbędnych narzędzi pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

Spotkanie w formie online

2

Spotkanie na żywo

3

Nawiązanie współpracy!;)

Flowair

Jesteśmy grupą energicznych, ambitnych ludzi, których pasjonuje odkrywanie nowych technologii i tworzenie lepszych rozwiązań. Firma powstała w 2003 roku i parę lat później stała się znanym ekspertem w ekonomicznym ogrzewaniu i wentylacji obiektów średnio i wielko-kubaturowych. We FLOWAIR liczy się każde zdanie i każdy pomysł. Wierzymy, że każdy może wnieść coś wartościowego. Cenimy ludzi, którzy dzielą się swoją kreatywnością i pomysłowością. Właśnie tych cech poszukujemy również u kandydatów – naszych przyszłych pracowników. Jeżeli jesteś osobą ambitną, pełną energii, z inicjatywą, potrafisz pracować zespołowo i chciałbyś być jednym z Nas - zgłoś się!

Przewiń do profilu firmy