Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator w Dziale Technicznym

Solid Security Sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie pracy podległego zespołu techników

  • Nadzór nad prawidłowością procesów instalacyjnych

  • Prowadzenie i kontrola prawidłowej dokumentacji technicznej

  • Rozliczanie pracy podległego zespołu

  • Kontrola procesów wewnątrz działu

  • Optymalizacja organizacji pracy

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność,

  • Wykształcenie techniczne, mile widziane specjalizacja elektrotechnika

  • Doskonała organizacja pracy własnej i podległego zespołu

  • Komunikatywność oraz wysoka kultura osobista,

  • Znajomość branży instalacji systemów SSWiN oraz CCTV.

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Umowy o pracę,

  • Pewne wynagrodzenie co miesiąc,

  • Profesjonalne szkolenia oraz wdrożenie w obowiązki,

  • Zapewniamy niezbędne narzędzia pracy

  • Pracę w gronie profesjonalistów

Solid Security Sp. z o.o. – niekwestionowany lider w dziedzinie zabezpieczeń technicznych, firma z polskim kapitałem, z powodzeniem funkcjonująca od 1991 roku na terenie całego kraju. Na podstawie grupy wyspecjalizowanych spółek, świadczy usługi ochrony na rzecz klientów biznesowych i indywidualnych, we wszystkich obszarach związanych

z bezpieczeństwem.

Przewiń do profilu firmy