Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Koordynator w Dziale Zakupów

Patrol GroupO firmie

  • Koszutki 2, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Patrol Group

Koszutki 2

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zakupu podstawowych indeksów opakowaniowych;

  • wsparcie w codziennym kontakcie z dostawcami (potwierdzanie dostępności, terminu dostawy, itd).;

  • generowanie zamówień systemowych;

  • wysyłanie zamówień systemowych do dostawców;

  • podstawowe raportowanie do przełożonego;

  • pomoc w pozyskiwaniu alternatywnych źródeł zaopatrzenia.

Nasze wymagania

  • zaawansowane umiejętności komunikacyjne;

  • umiejętność obsługi pakietu MS Office;

  • umiejętność identyfikacji i rozwiązywania problemów;

  • samodzielność i odpowiedzialność;

  • wykształcenie wyższe;

  • prawo jazdy kategorii B;

  • doświadczenie w Dziale Zakupów – mile widziane.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • możliwości rozwoju zawodowego;

  • ciekawą pracę z największymi klientami w branży;

  • przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu;

  • elastyczny czas pracy;

  • benefity - prywatna opieka medyczna, karnety sportowe, grupowe ubezpieczenie NNW i inne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi