Oferta pracy

Koordynator w Dziale Zapewnienia Jakości

PARIS TOBACCO INTERNATIONAL MANUFACTURING SP. ZO.O.O firmie

  • Przysucha

    Przysucha, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie procesami jakościowymi w zakładzie produkcyjnym firmy

  • Tworzenie i prawidłowe wdrażanie specyfikacji produktów

  • Wdrożenie i prowadzenie Systemu Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001

  • Wdrożenie i nadzór nad programem sanitarnym

  • Zapewnienie wysokiej jakości pracy, konserwacji i kalibracji urządzeń

  • Kontrola jakości przychodzącego materiału pod kątem DIM i Leaf

  • Opracowywanie informacji i analiz z zakresu działalności działu zapewnienia jakości

  • Implementacja systemu raportowania

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku w firmie produkcyjnej

  • Znajomość systemów zarzadzania jakością standardów jakościowych, znajomość ISO 9001

  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

  • Umiejętność analizy danych technicznych na poziomie umożliwiającym interpretację problemu i rekomendowanie rozwiązań

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Samodzielność, proaktywność, komunikatywność

  • Biegła znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku z możliwością rozwoju zawodowego

  • Możliwość pracy w organizacji w fazie intensywnego wzrostu i innowacji

  • Rzeczywisty wpływ na kształtowanie kultury organizacyjnej firmy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia

  • Możliwości realizacji ciekawych projektów

PARIS TOBACCO INTERNATIONAL MANUFACTURING SP. ZO.O.

To dynamicznie rozwijająca się firma europejska z centralą w Polsce. Nasze Biuro Handlowe mieści się w Warszawie, a produkcja oraz Dział Badań i Rozwoju w nowoczesnej fabryce w Skrzyńsku pod Radomiem.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Kandydatom zapewniamy poufność, możliwość kontaktu w dogodnych godzinach oraz jasny i przejrzysty proces rekrutacji.

W przesyłanych dokumentach należy umieścić klauzulę informacyjną:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. RODO (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119.)

CV bez powyższej klauzuli informacyjnej nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji i będą usuwane z bazy.