Koordynator w Studio Fotograficznym

  • Poznań, wielkopolskie
  • Kierownik
  • Pełny etat
  • 02.08.2019
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 01.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Gomez to multibrandowe salony stacjonarne i internetowy dom mody gomez.pl oferujące odzież, obuwie, torebki i akcesoria najlepszych marek premium na świecie. W naszej ofercie znajdziecie najnowsze kolekcje marek takich jak: Red Valentino, Michael Kors, Tommy Hilfiger, Hugo Boss, Guess, Liu Jo, Calvin Klein, Pinko, Versace, Lagerfeld, Lauren Ralph Lauren, Lacoste i inne.  Wierzymy, że ubranie jest integralną częścią każdego z nas – jest odzwierciedleniem naszej osobowości i charakteru. Kochamy modę i żyjemy nią. Chcemy wciągać naszych klientów i pracowników w pełną przygód podróż po stolicach mody na całym świecie, najnowszych trendach i nowatorskim designie. Wciąż nam mało, dlatego cały czas się rozwijamy powiększając ofertę o nowe marki i zmieniamy salony, bo dbamy o najwyższy komfort naszych klientów.

    Aktualnie, w związku z dynamicznym rozwojem, do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań

    Zakres obowiązków:

    • Ścisła współpraca z Managerem i koordynatorami Działu fotograficznego i Działu zarządzania treścią na stronie www;
    • Udział w planowaniu sesji zdjęciowych, kontroli produkcji sesji i postprodukcji zdjęć oraz materiałów wideo;
    • Koordynacja przepływu produktów do sesji zdjęciowych;
    • Kompleksowa realizacja prowadzonych projektów graficznych i fotograficznych;
    • Koordynowanie pracy zespołu stylistów, asystentów, fotografów, grafików;
    • Organizowanie pracy oraz wytyczanie nowych zadań w celu poprawy efektywności;
    • Motywowanie podległego zespołu;
    • Ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy;
    • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy;
    • Przygotowywanie raportów na potrzeby Managera Działu oraz Zarządu.

    Wymagania:

    • Co najmniej roczne doświadczenie na stanowisku kierowniczym;
    • Doświadczenie w projektowaniu i nadzorowaniu pracy zespołu;
    • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności analityczne i planistyczne (umiejętność określenia przyczyny danej sytuacji oraz jej przewidywania na podstawie dostępnych informacji i wskaźników);
    • Praktyczna znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office, szczególnie MS Excel;
    • Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem;
    • Znajomość etapów zachodzących w procesie fotograficznym;
    • Mile widziane zainteresowanie branżą fashion oraz e-commerce;
    • Gotowość do pracy w Poznaniu w systemie zmianowym.

    Oferujemy

    • Ubezpieczenie
      na życie
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Kartę
      MultiSport
    • Rabaty pracownicze na nasze kolekcje
    • Szkolenia
    • Nagrodę za polecenie pracownika
    • Imprezy
      integracyjne
    • Możliwość pracy z najlepszymi markami modowymi
    • Codziennie świeże
      owoce
    • Bilety na mecze Lecha Poznań
    • Rozwój w ramach
      naszej struktury

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji spółek z Grupy Gomez (ul. Diamentowa 9, 62-002 Suchy Las, będące współadministratorami danych) i akceptuję Politykę prywatności | HR Gomez Rekrutacja). Dane osobowe wymagane do wzięcia udziału w rekrutacji to: imię i nazwisko, dane adresowe, e-mail, telefon, dane dot. wykształcenia, doświadczenia, umiejętności i uprawnień, wskazane w ogłoszeniu rekrutacyjnym, określone jako wymagane. Podanie tych danych jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie uniemożliwia udział w rekrutacji. Szczegółowe informacje dotyczące współadministratorów, zasad przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych i Twoich praw zawarte są w naszej Polityce prywatności | HR Gomez Rekrutacja.