Oferta pracy

Koordynator w studiu fotograficznym

Cool Sport Sp. z o. o. Sp. K.O firmie

  • Modlniczka (pow. krakowski), małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Firma Cool Sport - krajowy lider na rynku streetwear & skateboard & snowboard z siedzibą w Krakowie poszukuje kandydatów do pracy.

SUPERSKLEP to internetowy sklep z najlepszymi markami ze świata street/skate/snow.  Każdego dnia poświęcamy sporo uwagi by na nasze półki trafiały produkty najbardziej renomowanych brandów – produkty o unikatowych wzorach, niepowtarzalnych barwach, występujące w krótkich seriach.

Roots On The Roof to nowatorski i, co najważniejsze, kompletny concept store. Unikalny asortyment to symbioza starannie wybranych marek premium z pożądanymi pozycjami sneakersowymi i najlepszymi akcesoriami.

Aktualnie, w związku z dynamicznym rozwojem, do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie pracą studia fotograficznego i wytyczanie nowych standardów
  • Usprawnianie procesów zachodzących w studio fotograficznym
  • Nadzór organizacyjny, techniczny i jakościowy nad przebiegiem sesji produktowych
  • Tworzenie harmonogramu pracy studia i koordynowanie pracy zespołu fotografów i modeli
  • Kontrola nad przepływem produktów studio / magazyn
  • Techniczna i jakościowa kontrola efektów sesji zdjęciowych

Od kandydata oczekujemy:

  • Doskonałej organizacji i umiejętności pracy pod presja czasu
  • Doświadczenia w tworzeniu contentu fotograficznego na potrzeby e-commerce
  • Wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych, cierpliwości i pozytywnego nastawienia
  • Znajomości aktualnych trendów modowych

Mile widziane:

  • miłe usposobienie i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • znajomość marek streetwearowych i skateboardowych

Jeżeli jesteś osobą dobrze zorganizowaną, wiesz na czym polega praca w stuio, potrafisz tworzyć nowe standardy i ich wymagać? Zapraszamy.

Oferujemy:

  • Pracę w młodym zespole stabilnej, rozwijającej się firmy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w organizowaniu profesjonalnych sesji fotograficznych
  • Samodzielne stanowisko pracy
  • Realny wpływ na rozwój i wizerunek firmy
  • Atracyjne rabaty pracownicze

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy