Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator

  • warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 05.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Aktivmed24 od 2012 r. zajmuje się rekrutacją osób chętnych do pracy w Niemczech w charakterze opiekuna osób starszych. Osoby zatrudniane przez naszą firmę mogą liczyć na legalne zatrudnienie na konkurencyjnych warunkach.

    W związku z rosnąca liczbą zleceń dla opiekunów seniora w Niemczech szukamy KOORDYNATORÓW (w Polsce i w Niemczech), którzy wesprą nasz dział rekrutacji.

    KOORDYNATOR W AKTIVMED24

    ZAKRES ZADAŃ:

    • aktywne poszukiwanie kandydatów do pracy w Niemczech,
    • aktywne pozyskiwanie kontaktów do rodzin w Niemczech, zainteresowanych zatrudnieniem opiekuna,
    • przygotowywanie profili potencjalnych pracowników,
    • stały kontakt z pracownikami firmy Aktivmed24,
    • kontakt z pozyskanymi przez siebie kandydatami,
    • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

    CZEGO OCZEKUJEMY?

    • doświadczenia w branży rekrutacji i/lub posiadania bazy osób zainteresowanych wyjazdem do pracy jako opiekun/opiekunka,
    • motywacji i chęci do pracy,
    • kreatywności, systematyczności, empatii.

    OFERUJEMY:

    • stałe wynagrodzenie prowizyjne za każdą pozyskaną osobę lub rodzinę,
    • legalne zatrudnienie na podstawie umowy-zlecenia (dla osób fizycznych) lub umowy współpracy (dla firm),
    • elastyczność – możesz pracować z dowolnego miejsca w Polsce lub w Niemczech oraz poświęcić na rekrutację dokładnie taką ilość czasu, jaką aktualnie dysponujesz,
    • merytoryczne wsparcie naszych pracowników,
    • dostęp do materiałów reklamowych.

    Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez przycisk aplikowania.