Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator wdrożenia i administrowania systemem ERP Comarch XL

BTI GUMKOWSKI SP Z O. O. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Suchy Las (pow. poznański)

    Suchy Las (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe prowadzenie projektu wdrożenia oprogramowania COMARCH XL w firmie produkcyjno-handlowej,

  • Zapewnienie poprawności wdrożenia i dalsza administracja systemu,

  • Planowanie zasobów do projektu, budżetu, tworzenie planów i dokumentacji projektowej,

  • Koordynacja pracy pomiędzy działami firmy, poznawanie procesów,

  • Stały kontakt i nadzorowanie pracy firmy wdrożeniowej,

  • Definiowanie potrzeb użytkowników, poszukiwanie i inicjowanie usprawnień,

  • Raportowanie działań,

  • Wsparcie techniczne użytkowników,

  • Szkolenia pracowników,

  • Zbudowanie zespołu wdrożeniowego.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w skutecznym wdrażaniu systemów IT klasy ERP,

  • Znajomość specyfiki procesów handlowych, logistycznych, sprzedażowych, księgowych ,

  • Komunikatywność oraz umiejętność współpracy z zespołem,

  • Umiejętność skutecznego zarządzania projektami,

  • Znajomość narzędzi niezbędnych do zarządzania projektami,

  • Umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej,

  • Umiejętność analitycznego myślenia,

  • Minimum podstawowa znajomość języka SQL.

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Znajomość Programu Comarch ERP XL.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Wsparcie techniczne i merytoryczne,

  • Realny wpływ na rozwój firmy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

BTI GUMKOWSKI SP Z O. O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

BTI GUMKOWSKI Sp. z o.o. Sp.k. to firma produkcyjno-usługowa.

Dzięki doskonaleniu i innowacjom chcemy stać się odpowiedzią na pytanie dręczące naszych klientów „kto może dla nas to wykonać?”. Organizacja, elastyczność i kompleksowość to filary naszej działalności pozwalające dostarczać najwyższej klasy produkty i rozwiązania dla wszystkich gałęzi przemysłu. Z nami możliwe jest wszystko!

Nowoczesna infrastruktura i park maszynowy umożliwia nam usługowe wykonywanie zamówień w ramach takich procesów jak cięcie laserowe blach i profili, gięcie blach, spawanie TIG/MIG, zgrzewanie, obróbka skrawaniem, galwanizacja, malowanie proszkowe, montaż i instalacje.

Nasze produkty marki KIPI sprzedawane są na całym świecie!

Firmę Bti Gumkowski Sp. z o.o. Sp.k. tworzą następujące marki: BTI Usługi, BTI Solar, BTI Instal, Kipi - palniki pelletowe.

Przewiń do profilu firmy