Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Windykacji Leasingowej

Europejskie Biuro Ochrony Finansów EBOF Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące wsparcie merytoryczne dla pionu windykacji terenowej;

  • Koordynacja przepływu informacji pomiędzy pionami windykacji biurowej i terenowej;

  • Bieżący monitoring portfela zleceń leasingowych i kredytów samochodowych;

  • Organizacja logistyki zabezpieczonych przedmiotów;

  • Kontakt z firmami transportowymi;

  • Bieżący kontakt z Klientami Spółki.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie;

  • Doświadczenie w zakresie windykacji telefonicznej ( leasing/ bank)

  • znajomość mechanizmów windykacji terenowej sektora Klienta leasingowego i bankowego;

  • Biegła obsługa systemów informatycznych.

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w kierowaniu zespołem o charakterze rozproszonym.

To oferujemy

  • Umowę o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz prowizyjne;

  • Pracę i rozwój w młodym i dynamicznym zespole specjalistów;

  • Możliwość pracy na wysokich saldach.

Europejskie Biuro Ochrony Finansów EBOF Sp. z o.o. Sp. K.

Europejskie Biuro Ochrony Finansów EBOF Sp. z o.o. Sp. K. to firma, która powstała w celu niesienia pomocy przedsiębiorstwom w zakresie zarzadzania należnościami i minimalizowania konsekwencji wynikających z braku terminowych płatności. Misją firmy jest dopasowanie procesów windykacji do potrzeb klientów w trudnych relacjach biznesowych wymagających odpowiedzialności wobec Mocodawcy jak również dłużnika

Przewiń do profilu firmy