Koordynator Windykacji Składek

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 09.11.2018
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 09.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Numer ref: KWS/09/2018

    Zakres obowiązków:

    • Przeprowadzanie analiz, raportów i zestawień pracy zespołu,
    • Zarządzanie grupą specjalistów ds. windykacji,
    • Odpowiedzialność za wyniki pracy podległych specjalistów,
    • Monitorowanie przebiegu spraw we wszczętych postępowaniach,
    • Tworzenie wezwań do zapłaty, pism o spłacie zadłużenia i o rozłożeniu na raty, pozwów, wniosków o wszczęcie postępowania egzekucyjnego, wniosków o nadanie klauzuli wykonalności.

    Oczekiwania:

    • Wykształcenia wyższego prawniczego,
    • Znajomość postępowania cywilnego, w tym upominawczego, uproszczonego, egzekucyjnego,
    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem, mile widziane w obszarze windykacji,
    • Znajomość MS Office, szczególnie Excel na poziomie zaawansowanym,
    • Umiejętność koordynowania procesów,
    • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • Miłą atmosferę pracy,
    • Opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,
    • Zdobycie cennego doświadczenia na stanowisku zarządzającym.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych z siedzibą w Warszawie ul. Bokserska 66 w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko Koordynator w Departamencie Windykacji.

     Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych  z siedzibą w Warszawie ul. Bokserska 66  w celu przeprowadzenie kolejnych procesów rekrutacyjnych na inne stanowiska pracy w spółce TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych,
    a także następującego oświadczenia dotyczącego ochrony danych osobowych o treści :

    Oświadczenie dotyczące ochrony danych osobowych
    Oświadczam, iż zostałem poinformowany o tym że:
    1) administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych,  ul. Bokserska 66, 02-690 Warszawa,
    2) kontakt z inspektorem ochrony danych jest możliwy pod adresem:
    TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych, ul. Bokserska 66, 02-690 Warszawa,
    3) dane osobowe kandydatów będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacyjnego lub w kolejnych naborach kandydatów na pracowników TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych,  na podstawie wyrażonej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
    4) odbiorcą Państwa danych może być podmiot działający na zlecenie administratora danych, tj. podmiot świadczący usługi I T w zakresie serwisowania i usuwania awarii;
    5) dane zgromadzone w procesach rekrutacyjnych będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż do 31.12.2018 r.
    6) osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania lub usunięcia. Wniesienie żądania usunięcia danych jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w procesie rekrutacji prowadzonym przez  TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych. Ponadto przysługuje jej prawo do żądania ograniczenia przetwarzania w przypadkach określonych w art. 18 RODO.
    7) osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na niezgodne z prawem przetwarzanie jej danych osobowych.
    8) podanie danych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych nie jest obowiązkowe, jednak jest warunkiem umożliwiającym ubieganie się o przyjęcie kandydata do pracy.