Oferta pracy

Koordynator Wsparcia Łańcucha Dostaw

GRUPA NEUCAO firmie

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • doskonalenie i rozwój procesów związanych z optymalizacją dostaw do klientów,

  • realizację bieżących optymalizacji dostaw do klientów,

  • rekomendacje optymalnej siatki dystrybucji (optymalne miejsce kompletacji i optymalny sposób dowozu towaru do kierowcy lokalnego),

  • wsparcie merytoryczne w przygotowaniu raportów oraz wyciąganie wniosków z analiz,

  • współpracę w procesie optymalizacji z obszarem sprzedaży i komórkami operacyjnymi transportu,

  • opiniowanie i wprowadzanie zmian w strukturze dystrybucji,

  • monitorowanie wybranych procesów (np. obsługa gotówki).

Nasze wymagania

  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,

  • bardzo dobra znajomość program MS Excel,

  • umiejętność tworzenia innowacyjnych rozwiązania,

  • duża świadomość biznesowa oraz silna orientacja na klienta i cel,

  • szukamy osoby, która lubi koordynować projekty i jest nastawiona na współpracę.

To oferujemy

  • udział w projekcie związanym z Narodowym Programem Szczepień,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji,

  • dynamikę pracy oraz dużą samodzielność w działaniu.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie