Oferta pracy

Koordynator Wsparcia Sprzedaży

Polska Press Sp. z o.o. O firmie

  • Lublin, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Polska Press Grupa to ogólnopolski koncern medialny. Dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie komunikacji z rynkiem dla naszych klientów i czytelników. Rozwijając własną sieć portali informacyjnych, społecznościowych oraz biznesowych, skupiamy się na rozwoju technologii i multimediów. Dbamy przy tym, o stały rozwój unikalnych na rynku, kompetencji naszych pracowników w obszarze rozwiązań internetowych i mobilnych. W związku z nowymi projektami zapraszamy osoby, które chcą tworzyć nasz zespół do aplikowania na stanowisko:

Koordynator Wsparcia SprzedażyNumer ref.: miejsce pracy: Lublin
Zanim rozpoczniesz pracę, zapewnimy Ci pełen pakiet wdrożeniowy składający się z:
  • Pełnego wsparcia organizacyjnego, w tym wsparcie menadżerskie i opiekę doświadczonych pracowników.
  • Pakietu szkoleń rozwojowych oraz produktowych.
Po okresie wdrożenia będziesz realizował zadania polegające na:
  • Wsparciu zespołu handlowego w procesie sprzedaży produktów reklamowych.
  • Rozwoju oferty produktowej i rozwiązań w zakresie produktów print i online (mobile, video, RTB, e-commerce, native).
  • Przygotowaniu analiz rynku i aktualnych trendów oraz rekomendowaniu najlepszych rozwiązań.
  • Zapewnieniu wsparcia organizacyjnego przy wdrożeniach i sprzedaży danych produktów, w tym opracowywanie dokumentacji, prezentacji i ofert.
  • Prowadzeniu szkoleń i warsztatów dla zespołów handlowych z zakresu wiedzy o produkcie.
  • Budowaniu i podtrzymywaniu długoterminowych relacji z klientem zewnętrznym i wewnętrznym.
  • Inicjowaniu, kreowaniu i realizacji nowych pomysłów i rozwiązań w oparciu o potrzeby Klientów.
Aby stać się częścią naszego zespołu potrzebujesz:
  • Doświadczenia i wiedzy eksperckiej w pracy z produktem reklamowym online.
  • Wysokiej orientacji na realizacje celów oraz pro aktywnej postawy.
  • Umiejętności poszukiwania i analizowania informacji rynkowych oraz przewidywania kierunków rozwoju i trendów .
  • Posiadania chęci rozwoju, zdobywania wiedzy i podnoszenia kompetencji.
  • Doświadczenia w prowadzeniu prezentacji, szkoleń i warsztatów.
W zamian otrzymasz:
  • Pracę w dużej stabilnej firmie z produktami, które są silnymi i znanymi markami na lokalnych rynkach.
  • Stałe godziny pracy umożliwiające Ci łączenie życia zawodowego z prywatnym.
  • Stabilne wynagrodzenie składające się z wynagrodzenia plus prowizji.
  • Realną perspektywę awansu w ramach struktury firmy.
  • Dostęp do unikalnej wiedzy w zakresie nowoczesnych technologii, Internetu i rozwiązań multimedialnych, podnoszących Twoja wartość na rynku pracy.
  • Możliwość łączenia swoich pasji z życiem zawodowym poprzez udział w tematycznych projektach prowadzonych przez naszą firmę.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi sposobu rekrutacji w naszej firmie oraz innymi ofertami pracy na stronie www.polskapress.pl zakładka: Kariera.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Więcej o przetwarzaniu danych w procesie rekrutacji:
Więcej informacji o firmie: www.polskapress.pl

Ogłoszenie archiwalne