Oferta pracy

Koordynator Wsparcia Sprzedaży

Walstead Central Europe

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie obsługi organizacyjnej i administracyjnej zespołu sprzedażowego,

  • pozyskiwanie od Klientów oraz z działów operacyjnych firmy danych niezbędnych do przygotowania wyceny usług, prostych porównań i analiz sprzedażowych,

  • samodzielne przygotowywanie ofert cenowych dla Klientów,

  • koordynowanie przepływu informacji/danych w projektach mających na celu wzrost konkurencyjności oferty rynkowej Walstead CE oraz usprawnienie pracy działu (w tym przygotowywanie zamówień i umów, wprowadzanie danych do systemów),

  • wsparcie administracyjne we współpracy z agentami zagranicznymi.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny,

  • wykształcenie wyższe,

  • dobra znajomość MS Office (głównie MS Word i MS Excel),

  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu oraz budowaniu relacji,

  • samodzielność, dokładność i rzetelność w działaniu pod presją czasu,

  • skrupulatność i dbałość o szczegóły,

  • terminowość i obowiązkowość,

  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • doświadczenie w sprzedaży B2B.

To oferujemy

  • pracę w trybie hybrydowym,

  • atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych, obejmujący m.in. prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków, zajęć sportowych i językowych,

  • pracę w międzynarodowym środowisku (regularna komunikacja w języku angielskim) o partnerskiej kulturze organizacyjnej,

  • różnorodne i ciekawe obowiązki, samodzielność,

  • dynamiczną, bogatą w wyzwania pracę w bardzo przyjaznej atmosferze,

  • możliwość rozwoju i nauki wśród wysokiej klasy specjalistów, w środowisku o najwyższych standardach współpracy z Klientami.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • ryczałt na paliwo

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

krótka rozmowa telefoniczna

2

rozmowa w formie wideo

3

informacja o wynikach rekrutacji

Osoba zatrudniona na tym stanowisku dołączy do zespołu Sprzedaży i będzie wspierać pracowników tego działu w pozyskiwaniu nowych Klientów oraz codziennych obowiązkach.

Wyślij nam swoje cv i dołącz do walstead central europe!

Walstead Central Europe jest częścią angielskiej grupy Walstead, dostawcy usług komunikacyjnych, posiadającym głęboką wiedzę ekspercką w obszarach związanych z drukiem i przygotowaniem materiałów cyfrowych. Działamy na rynku od prawie 30 lat. Jesteśmy liderem rynku współpracującym w zakresie druku i usług dodatkowych z wydawcami czasopism, katalogów oraz producentów i dystrybutorów towarów. Ponadto oferujemy szeroką gamę rozwiązań w zakresie marketingu w punktach sprzedaży (materiały Point-of-Sale, POS) dla lokalnych i globalnych sieci handlowych.

Przewiń do profilu firmy