Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator wydarzeń cyfrowych

Centrum GovTech O firmie

Centrum GovTech

Aleje Ujazdowskie 1/3

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie działań informacyjno-promocyjnych w zakresie projektu Cyfrowej Piaskownicy Administracji.

  • Organizowanie i koordynowanie wydarzeń wśród społeczności Cyfrowej Piaskownicy Administracji.

  • Planowanie działań z uczestnikami w ramach Wydarzeń

  • Codzienną komunikację ze społecznością Cyfrowej Piaskownicy Administracji;

  • Planowanie zadań niezbędnych do przeprowadzenia wydarzeń, bieżącą komunikacja z uczestnikami.

  • Współorganizację i współuczestnictwo w spotkaniach z interesariuszami.

  • Współpracę przy redagowaniu i publikacji broszur i innych materiałów informacyjnych na temat działań projektu Cyfrowa Piaskownica Administracji.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w dziedzinie organizacji wydarzeń (mile widziane doświadczenie z hackathonami, service jamami i innymi typami wydarzeń organizowanymi w ramach programu GovTech Polska, lub innymi wydarzeniami o tematyce cyfryzacji/nowoczesnych technologii)

  • Kreatywność w doborze formuły wydarzenia do grupy docelowej i oczekiwanego efektu – od sesji informacyjnych na kilka osób, po udział w wydarzeniach kilkutysięcznej publice

  • Samodzielność w prowadzeniu projektów oraz zdolność do koordynacji działań logistycznych wielu partnerów

  • Wiedza na temat podstaw produkcji filmowej, nagrań audio czy ekspozycji

  • Zdolność do współpracy z wieloma partnerami naraz oraz reagowania na dynamicznie zmieniające się okoliczności

  • Gotowość do osobistego monitorowania stanu realizacji danego wydarzenia

  • Zainteresowanie tematyką logistyki wydarzeń, technik angażowania publiczności, dobierania środków przekazu dla grupy docelowej i innych aspektów związanych z organizacją wydarzeń

  • Umiejętność analitycznego myślenia,

  • Umiejętność współpracy w zespole i skutecznego komunikowania się,

  • Umiejętność tworzenia prezentacji,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

To oferujemy

  • Pracę przy projektach o zasięgu krajowym i międzynarodowym – w sercu polskiego sektora publicznego;

  • Ruchomy czas pracy;

  • Umowę o pracę;

  • Pracę w godzinach 9-17;

  • Pracę będącą źródłem doświadczenia, którego nigdzie indziej nie da się zdobyć, nad inicjatywami o realnym wpływie na gospodarczy i społeczny rozwój Polski;

  • Udział w krajowych i międzynarodowych konferencjach oraz delegacjach;

  • Pracę w ambitnym i młodym zespole, nowocześnie podchodzącym do formalności;

  • Inwestowanie w rozwój pracownika (m.in. szkolenia, konferencje);

  • Umowę o pracę w dobrze skomunikowanej (choć nie zakorkowanej) części Warszawy – niedaleko Łazienek;

  • Karty sportowe, dopłaty do biletów na imprezy kulturalne, dofinansowanie do wypoczynku własnego i dzieci a także do żłobka/przedszkola, zniżki w ośrodkach wypoczynkowych i wiele więcej…

Centrum GovTech to zespół, który otwiera Państwo na innowacje i wyznacza kierunki ich rozwoju. Prowadzimy najważniejsze projekty cyfrowe w Polsce – od budowy usług, w których korzystacie na co dzień, po programy stażowe dla młodzieży, walkę z fake newsami czy wsparcie białoruskiego sektora IT. Co zrobiliśmy dotychczas możecie przeczytać na naszej stronie internetowej: gov.pl/govtech.

Tak jak branża, którą się opiekujemy, my też dynamicznie się rozwijamy i dlatego szukamy osoby, która przyjmie na siebie budowanie i rozwój społeczności Cyfrowej Piaskownicy Administracji oraz będzie koordynowała wydarzenia w ramach cyfrowej społeczności Cyfrowej Piaskownicy Administracji.

Przewiń do profilu firmy

Informacje dodatkowe:

Zainteresowane osoby zapraszamy do wypełnienia zgłoszenia online. Rekrutacja potrwa do 28 LUTEGO lub obsadzenia wszystkich wakatów.