Logo Pracuj.pl

Koordynator wysyłek

ESA LogistikaO firmie

  • Żyrardów
    Żyrardów, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie wysyłek
  • Organizowanie i koordynacja przebiegu procesów magazynowych zgodnie z przyjętą procedurą i procesem
  • Zapewnienie prawidłowych stanów magazynowych
  • Wydawanie i przyjmowanie oraz weryfikacja dokumentów magazynowych
  • Nadzór nad przeprowadzaniem inwentaryzacji
  • Praca zmianowa
  • Zapewnienie prawidłowości stosowania procedur, w tym BHP

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy magazynowej, min. 3 letnie w tym min. 1 rok na stanowisku związanym z koordynacją prac
  • Znajomość systemów magazynowych i doświadczenia w pracy z systemem komputerowym, wprowadzaniem i weryfikacją danych (SAP, obsługa skanera, MS Office)
  • Praca pod presją czasu
  • Praca w zespole
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie realizacji wysyłek towaru, zarządzaniu zmianą

To oferujemy

  • Bezpieczne i stabilne warunki pełnoetatowej pracy w ramach umowy o pracę (wstępnie na okres próbny) – praca zmianowa
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz benefity (opieka medyczna, opieka prawna, grupowe ubezpieczenie WARTA oraz dofinansowanie do urlopu i karty sportowej OK SYSTEM, świąteczna karta przedpłacona oraz comiesięczne zasilenie karty kultura w ramach ZFŚS)
  • Możliwość udziału w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
  • Radość pracy w zaangażowanym, przyjaznym zespole, współtworzenia firmy (otwarta komunikacja, programy racjonalizatorskie)
  • Pracę w firmie, której dynamika rozwoju niesie ze sobą ciągle nowe możliwości

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie

ESA logistika jest jedną z czołowych firm logistycznych reprezentowaną w czterech krajach Europy Środkowej (Czechy, Słowacja, Polska i Węgry). Obecnie ESA zatrudnia ponad 1000 osób. Na przełomie lat 2007 i 2008 strategicznym partnerem ESA logistika został Hitachi Transport System Ltd. (HTS).

Oddział ESA Polska powstał pod koniec 2009 roku w Gliwicach i w ciągu ostatnich lat, dzięki pracującym z nami wysokiej klasy specjalistom, zdobył uznanie wśród klientów, świadcząc zwłaszcza usługi spedycji drogowej (Kraków, Gliwice), spedycji morskiej i lotniczej (Piaseczno), transportu specjalnego oraz magazynowe w Ostrołęce, Radzyminie, Warszawie, Radomiu, Żyrardowie, Dobrej, Mszczonowie, Poznaniu i Emilianowie.

Koordynator wysyłek, Żyrardów