Oferta pracy

Koordynator z J. Niemieckim

Copco Plus Sp. z o.o.O firmie

  • Imielin, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Firma COPCO jest profesjonalnym wykonawcą instalacji elektrycznych w zakresie
niskich napięć oraz sieci elektroenergetycznych średnich napięć.
Nasze 12 letnie doświadczenie w robotach elektroinstalacyjnych,
montażu szynoprzewodów, serwisu wykonanych instalacji,
stawia nas w czołówce firm tej branży.
Naszą specjalnością stały się instalacje elektryczne
hal magazynowo-produkcyjnych, instalacje przemysłowe,
obiekty handlowe, stacje trafo, linie SN.

Obowiązki

  • Planowanie i Koordynacja projektów prowadzonch w Niemczech
  • Zarządzanie kadrą elektryków
  • Prowadzenie dokumentacji i raportów
  • Dbanie o wizerunek firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu
  • Bardzo wysokie zdolności organizacyjne
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Prawo jazdy kt. B
  • Bardzo wysoka kultura osobista
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Samodzielność
  • Znajomość J. Niemieckiego na poziomie B2/C1

Oferta:

  • Praca w szybko rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne zarobki uzależnione od doświadczenia
    oraz wyników pracy
  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Telefon służbowy
  • Przyjazna atmosfera
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy