Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator z j. rosyjskim i j. polskim.

NEW LIFE PL sp. z o.o.

6 00020 000 brutto / mies.
  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa pracowników;

  • nadzór nad podległymi hostelami;

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów.

Nasze wymagania

Minimum rok pracy na stanowisku koordynator.

Oczekujemy od Ciebie:

obowiązkowo prawo jazdy;

komunikatywna znajomość języka rosyjskiego i polskiego;

umiejętności obsługi pakietu MS Office;

zaangażowania i zapału do pracy;

umiejętności znajdowania rozwiązań i elastyczności działania;

komunikatywność;

samodyscyplina i dobra organizacja pracy własnej;

umiejętność pracy w zespole;

wprowadzanie nowych pomysłów usprawniających pracę w swoim

zakresie obowiązków.

To oferujemy

  • umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym;

  • możliwość rozwoju i podwyższenia kwalifikacji;

  • pracę w międzynarodowym środowisku;

  • instruktaż i wsparcie naszych najlepszych pracowników;

  • narzędzia pracy: telefon komórkowy samochód.

O nas

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Koordynator z j. rosyjskim i j. polskim.

Wyślij CV (резюме) zadzwonimy umówimy spotkanie kwalifikacyjne.