Oferta pracy

Koordynator zamówień sprzedaży

Zoeller Tech Sp. z o.o.O firmie

  • Rekowo Górne (pow. pucki; gm. Puck)

    Rekowo Górne (pow. pucki; gm. Puck), pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

Na tym stanowisku pracownik jest odpowiedzialny za wsparcie klientów w procesie składania i realizacji zamówień. Pracownik przyjmuje i weryfikuje zamówienie od stałych klientów. Sprawdza kompletność przekazanej dokumentacji. We współpracy z innymi działami firmy (m.in. działy Planowania produkcji, Zakupów, Konstrukcyjny) oraz klientami ustala terminy produkcji i dostaw. Na bieżąco monitoruje i koordynuje proces realizacji zamówień, produkcji i wysyłek w celu zapewnienia terminowości i jakości obsługi zgodnej z oczekiwaniami klienta. Od momentu przyjęcia zamówienia aż po dostarczenie produktu pracownik utrzymuje stały kontakt z klientem i przekazuje informacje o statusie prac. Dba również o przepływ informacji wewnątrz firmy i na bieżąco aktualizuje dane odnośnie zamówień w systemach informatycznych ERP i innych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego

  • doświadczenie w obsłudze klienta

  • zdolności analityczne

  • umiejętność akceptowania i szybkiego dostosowania się do zachodzących zmian

  • mile widziana wiedza z zakresu mechaniki i budowy maszyn

  • mile widziane doświadczenie w pracy w systemie ERP

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • dofinansowanie do wczasów

  • premia świąteczna

  • bezpłatne kursy językowe

  • dofinansowanie do pakietów medycznych

  • grupowe ubezpieczenie na życie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Zoeller Tech Sp. z o.o.

ZOELLER TECH Sp. z o.o. należy do grupy europejskich liderów produkujących pojazdy komunalne. W związku ze swoim dynamicznym rozwojem szukamy kandydatów na następujące stanowisko:

Przewiń do profilu firmy