Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Zaopatrzenia i Brygad Montażowych

SYNERGIO S.A.

  • Bobrowiecka 8
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Bobrowiecka 8

Warszawa

Synergio S.A. to nie tylko najwyższa jakość dostarczanych usług, rozwiązań oraz produktów w zakresie energii do domów i przedsiębiorstw na rynku polskim, ale przede wszystkim ludzie. Przez lata zbudowaliśmy profesjonalny zespół ekspertów, doradców i specjalistów, którzy nieustannie pracują nad wyjątkową relacją z naszymi Klientami.

Stawiamy na jakość i kompetencje, a potwierdzają to najwyższe oceny i polecenia od naszych Klientów na profilach Oferteo lub Google.

Z szacunkiem podchodzimy nie tylko do Pracownika, Klienta ale i do Matki Natury poprzez konkretne, realne działania.

W związku z dynamicznym rozwojem szukamy nowych osób do naszego zespołu na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Koordynacja i planowanie prac ekip montażowych
  • Zamawianie komponentów i koordynacja dostaw sprzętu do instalacji
  • Kontrola zapasów magazynowych
  • Nadzorowanie obiegu dokumentów
  • Raportowanie postępu prac

Czego wymagamy:

  • Doświadczenie w branży elektrycznej i montażowej
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność organizacji pracy zespołu
  • Wielozadaniowość
  • Dyspozycyjność i samodzielność w działaniu
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Uprawnienia elektryczne SEP mile widziane
  • Znajomość systemów IT typu CRM mile widziana

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się spółce z wieloletnim doświadczeniem
  • Pracę w uczciwej, pro-ekologicznej instytucji
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego
  • "Niekorporacyjną", przyjazną atmosferę
  • Komputer i telefon
  • Udział w dużych i ambitnych projektach

Ogłoszenie archiwalne