Koordynator Zapotrzebowania Cyfrowego

  • Poznań, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 13.11.2018
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 13.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Miejsce pracy: Poznań
    Żabka Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod markami Żabka i Freshmarket. To niemal 20 lat doświadczenia, 5000 placówek, 5 Centrów Logistycznych i przede wszystkim ludzie, którzy dzięki swoim pomysłom i indywidualnemu spojrzeniu na rzeczywistość mają niebagatelny wpływ na rozwój firmy.

    Jako koordynator zapotrzebowania cyfrowego będziesz odpowiadał za identyfikację pomysłów cyfrowych, ich wstępną analizę oraz priorytetyzację. Będziesz spędzał czas w różnych działach starając się zrozumieć codzienną prace i zachodzące procesy. W oparciu o własną wiedzę jak i wyniki warsztatów Desing Thinking będziesz proponował innowacyjne rozwiązania. Rozwiązania te będą zbierane w listę projektów i uruchamiane zgodnie z priorytetami wynikającymi ze znaczenia dla biznesu i łatwości wdrożenia.

    Twoje zadania:

    • Współpraca z innymi departamentami celem zrozumienia ich potrzeb biznesowych i potencjalnych pomysłów cyfrowych
    • Tworzenie ankiet, przeprowadzanie wywiadów i warsztatów (np. Desing Thinking)
    • Uczestnictwo w procesie analizy obecnych procesów i identyfikacji możliwości cyfryzacji
    • Tworzenie listy pomysłów cyfrowych i układanie ich w potencjalne inicjatywy
    • Wstępna analiza kosztu i wpływu biznesowego inicjatyw
    • Tworzenie listy potencjalnych projektów i ich priorytetyzacja

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Zainteresowanie nowymi technologii i doświadczenie w zbieraniu wymagań biznesowych i/lub zarządzaniu projektami cyfrowymi min. 2 lata
    • Umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów oraz proponowania rozwiązań
    • Doskonała komunikatywność oraz znajomość technik prezentacji
    • Dobra znajomość j. angielskiego
    • Biegła umiejętność obsługi pakietu MS Office (Excel, Power Point)
    • Znajomość metodytki Desing Thinking – mile widziane
    • Doświadczenie zawodowe zdobyte w consulting – mile widziane
    • Chęć rozwoju zawodowego
    • Chęć realizacji cyfrowych wyzwań i bardzo ciekawych projektów

    Oferujemy:

    top
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Zdobywanie doświadczenia przy zaawansowanych technologicznie projektach, realizowanych z partnerami z całego świata
    • Współtworzenie sukcesu jednej z najambitniejszych transformacji cyfrowych w Polsce
    • Realny wpływ na rozwój biznesu poprzez udział w projektach digitalowych
    • Pracę w zespole ekspertów w bardzo pozytywnej atmosferze
    • Pracę w centrum miasta
    • Pakiet benefitów
    top