Oferta pracy

Koordynator zasobów ludzkich (Labour Controller)

Beck & Pollitzer Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Wopistów 13d, Sosnowiec
    Sosnowiec, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Beck & Pollitzer Polska Sp. z o.o.

Wopistów 13d

Sosnowiec

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie ciągłości realizacji projektów poprzez koordynowanie i usprawnianie przepływu zasobów ludzkich pomiędzy projektami,

  • Planowanie zasobów ludzkich do realizowanych projektów,

  • Kontakt z inżynierami odpowiedzialnymi za realizację projektów w zakresie koordynowania zasobów ludzkich,

  • Kontakt z podwykonawcami i podmiotami zewnętrznymi oraz negocjowanie warunków współpracy w zakresie pozyskania zasobów ludzkich,

  • Kontakt z pozostałymi działami firmy w zakresie przepływu zasobów ludzkich pomiędzy projektami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • Umiejętność pracy pod presją oraz w zmieniających się warunkach,

  • Wiedza praktyczna w zakresie wymogów kwalifikacyjnych osób obsługujących maszyny i urządzenia,

  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku koordynatora lub planisty zasobów ludzkich w branży przemysłowej,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację.

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej, międzynarodowej firmie,

  • Możliwość rozwoju zawodowego indywidualnie dopasowana do potrzeb i preferencji pracownika,

  • Przyjazną atmosferę w zespole.

  • Różnorodność i dynamikę pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Beck & Pollitzer to firma o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i zagranicznym. Posiadamy ponad 150-letnią tradycję. Jesteśmy wiodącym dostawcą usług inżynieryjnych, usług w zakresie montażu i relokacji maszyn oraz urządzeń przemysłowych w skali lokalnej oraz globalnej.

Oddział Beck & Pollitzer Polska nieustannie się rozwija i powiększa! Aktualnie prowadzimy różne projekty w Polsce, w Europie i na świecie. Z uwagi na dynamikę naszego działania nasz dział Labour Control zajmujący się dopasowaniem naszych Pracowników do projektów oraz organizacją ich wyjazdów na projekty z wielką przyjemnością nawiąże współpracę z osobą chętną zaangażować się w ten proces.

Na tym stanowisku gwarantujemy:

- Różnorodność,

- Dynamikę pracy,

- Ciekawe wyzwania zawodowe,

- Partnerską atmosferę i wzajemną pomoc

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prosimy o wysłanie CV i listu motywacyjnego (wymagany) poprzez przycisk "aplikuj"

Przewiń do profilu firmy