Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Zespołu Administracji Nieruchomościami IR

PERN S.A.O firmie

  • Płock

    Płock, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • bieżące planowanie i organizowanie zadań podległego Zespołu,

  • administrowanie pracami związanymi z regulacją stanu prawnego nieruchomości, na których zlokalizowana jest infrastruktura Spółki,

  • koordynowanie spraw związanych z oddawaniem nieruchomości wchodzących w skład zasobu w najem lub dzierżawę oraz nadzorowanie naliczania należności z tych tytułów,

  • nadzorowanie całości spraw związanych z administrowaniem i zarządzaniem prawami majątkowymi nieruchomości, gruntów, budynków i lokali będących w zasobach Spółki.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe - kierunek Geodezja, Budownictwo, Zarządzanie Nieruchomościami, Prawo,

  • doświadczenie zawodowe 6 lat w tym 4 lata na stanowisku samodzielnym, preferowane min. 10 lat w tym 2 lata w obszarze związanym z nieruchomościami,

  • 2- letnie doświadczenie menedżerskie będzie dodatkowym atutem,

  • uprawnienia z zakresu budownictwa, geodezji lub rzeczoznawstwa,

  • wiedza z zakresu: prawa budowlanego, prawa geodezyjnego, prawa wodnego, ustawy o gospodarowaniu nieruchomościami,

  • średniozaawansowana znajomość pakietu MS Office,

  • preferowana znajomość programów IT: SAP, SeZaM, AutoCad, GstarCad.

To oferujemy

  • zatrudnienie w renomowanej firmie w oparciu o umowę o pracę,

  • stabilne warunki pracy i atrakcyjne wynagrodzenie,

  • bogaty pakiet benefitów (m.in. pracowniczy program emerytalny, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie),

  • atrakcyjny pakiet socjalny oraz możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia i programy wdrożeniowe, koleżeńską atmosferę w pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • Brak okresu próbnego

PERN S.A.

Lider logistyki surowcowo – paliwowej w Europie Centralnej. Nowoczesna organizacja inwestująca w rozwój pracowników realizujących strategiczne działania w zakresie dostaw ropy i produktów naftowych.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

KOORDYNATOR ZESPOŁU ADMINISTRACJI NIERUCHOMOŚCIAMI IR

W DZIALE ZARZĄDZANIA NIERUCHOMOŚCIAMI IR

Zadaniowy system czasu pracy.

Przewiń do profilu firmy

Kandydatów prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego w terminie 22 czerwca 2021 r. do godz. 16:00 klikając w przycisk aplikowania. W tytule maila prosimy podać numer referencyjny 129/III/2021