Oferta pracy

Koordynator Zespołu Automatyków Utrzymania Ruchu

Simoldes Plásticos Polska Sp. z.o.o.O firmie

  • ul. Zachodnia 7
    Jelcz-Laskowice, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Simoldes Plásticos Polska Sp. z.o.o.

ul. Zachodnia 7

Jelcz-Laskowice

 Międzynarodowy koncern Simoldes Plasticos jest liderem w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych dla przemysłu samochodowego.
Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KOORYDNATOR ZESPOŁU AUTOMATUKÓW UTRZMANIA RUCHU
Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

Główne zadania na stanowisku:

  • działania mające na celu zapewnienie poprawnej, ciągłej pracy robotówi i urządzeń
  • realizacja przeglądów okresowch, niezbędnych napraw i modyfikacji
  • prowadzenie diagnoz i usprawnień urządzeń
  • przygotowanie oraz wdrażanie programów robotów dla nowych projektów
  • identyfikacja potencjalnych zagrożeń w ciagłości produkcji wynikających z niesprawności urządzeń  peryferyjnych oraz opracowanie planów działań prewencyjnych
  • aktualizacja oprogramowania w PLC
  • nadzorowanie dokumentacji technicznych oraz tworzenie instrukcji UR dla obszaru
  • definiowanie i zatwierdzanie specyfikacji na części i podzespoły do modernizacji urzadzeń
  • zarządzanie podległym zespołem

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenie średnie, techniczne z zakresu automatyki, elektrotechniki, elektromechaniki, robotyki
  • minimum rocznego doświadczenie na stanowisku koordynatora
  • znajomości zagadnień związanych z przetwórstwem tworzyw sztucznych metodą wtrysku (mile widziane)
  • doświadczenia w pracy ze sterownikami PLC
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, w tym słownictwa technicznego
  • uprawnień energetycznych SEP grupy I do 1kV
  • umiejętności programowego diagnozowania pracy maszyn i urządzeń
  • umiejętności czytania schematów elektronicznych i logicznych
  • umiejętności myślenia analitycznego oraz pracy pod presją czasu

Spotkajmy się

Porozmawiajmy

Powiesz nam czego oczekujesz od swojego przyszłego pracodawcy być może będziemy w stanie spełnić Twoje oczekiwania 😊

Oferujemy:

  • Kartę MultiSport
  • Prywatną opiekę medyczną Luxmed
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Ubezpieczenia grupowe
  • Programy rozwojowe

Dołącz do nas!

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzenia wybranym kandydatom.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy