Koordynator Zespołu Contact Center

  • Łódź, łódzkie
  • Kierownik
  • 22.03.2019
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 21.04.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Obecnie do Zespołu Contact Center OBI w Łodzi poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Łódź

    Opis stanowiska:

    • zapewnienie sprawnego funkcjonowania Działu Contact Center, poprzez organizowanie, koordynowanie i monitorowanie pracy konsultantów
    • sporządzanie raportów i analiz
    • procesowanie spraw związanych ze skargami i zastrzeżeniami Klientów dotyczących oferowanego serwisu
    • przygotowywanie materiałów szkoleniowych i przeprowadzanie szkoleń dla nowo zatrudnianego personelu
    • prowadzenie rekrutacji na stanowiska konsultantów

    Profil idealnego kandydata:

    • min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku menedżerskim
    • wiedza na temat procesów obsługi klienta
    • wiedza na temat wyznaczania i realizacji celów zespołowych i indywidualnych
    • znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint)
    • doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta
    • umiejętność pracy w zespole, łatwość w nawiązywaniu i budowaniu relacji
    • mile widziana wiedza z zakresu ochrony danych osobowych
    • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację i korespondencję pisemną

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w dużej, międzynarodowej firmie
    • pakiet świadczeń pozafinansowych, min. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do zajęć rekreacyjno-sportowych
    • możliwość rozwoju, szkoleń i wzbogacania doświadczenia zawodowego
    • wsparcie doświadczonego managementu,
    • życzliwość zespołu i bardzo pozytywną atmosferę pracy

    Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zamieszczenie poniższej zgody w CV. ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz do ich poprawiania. Przyjmuję, do wiadomości, że podanie moich danych jest dobrowolne.”. Informujemy, że dane osobowe są zbierane w celu przeprowadzenia procesów rekrutacyjnych w ciągu najbliższych 12 miesięcy i w tym celu włączone zostaną do zbioru danych kandydatów do pracy.

    bottom
    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest OBI Centrala Systemowa sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Alei Krakowskiej 102, 02-180 Warszawa („Administrator”).
    2. Spółka powołała Inspektora Ochrony Danych, który dostępny jest pod adresem email [email protected]
    3. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w związku z procesem rekrutacji prowadzonym przez Administratora.
    4. Dane przetwarzane są na podstawie zgody wyrażonej przez Panią/Pana w związku z uczestnictwem w rekrutacji (art. 6 ust. 1 lit. a RODO).
    5. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być spółki z grupy kapitałowej OBI, tj. Superhobby Market Budowlany Sp. z o.o., Superhobby Dom i Ogród Sp. z o.o., podmioty wspomagające Administratora w prowadzeniu procesów rekrutacji oraz podmioty dostarczające i utrzymujące infrastrukturę IT.
    6. Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres prowadzenia rekrutacji a następnie zostaną usunięte.
    7. Ma Pani / Pan prawo żądania dostępu do Pani / Pana danych osobowych, żądania ich sprostowania, żądania ich usunięcia, żądania ograniczenia ich przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.
    8. Może Pani/Pan w każdym momencie cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    9. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego dla ochrony danych osobowych.
    10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.