Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Koordynator zespołu ds. kosztów

Gemini Polska sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Zakres zadań:

  • zarządzanie kilkuosobowym zespołem, w tym jego aktywne wsparcie merytoryczne w codziennej pracy,
  • nadzór nad poprawnym i terminowym wykonywaniem zadań związanych z ewidencjonowaniem dokumentów kosztowych zgodnie z przepisami podatkowymi i wewnętrznymi procedurami,
  • ewidencja operacji gospodarczych w systemie ERP, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
  • współpraca z pozostałymi działami.

Wymagania:

  • doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem,
  • doświadczenie w pracy w pełnej księgowości minimum 3 lata, zwłaszcza w obszarze kosztów i środków trwałych,
  • praktyczna znajomość zasad rachunkowości i ustaw o CIT/VAT,
  • znajomość programu Excel na poziomie średniozaawansowanym,
  • dobra organizacja pracy, samodzielność, dokładność,
  • mile widziana znajomość oprogramowania MS Dynamics NAV.

Oferujemy:

  • pracę na samodzielnym stanowisku przy realizacji ciekawych projektów,
  • benefity pozapłacowe m.in.: opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie,
  • możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji,
  • udział w wydarzeniach sportowych w ramach Gemini Team.

Prosimy o zapoznanie się z poniższą informacją dla kandydatów na temat przetwarzania danych osobowych https://www.geminipolska.com.pl/klauzula-rekrutacja

Gemini Polska sp. z o.o. wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 25125.

Ogłoszenie archiwalne