Ta oferta pracy jest nieaktualna od 867 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator Zespołu ds. Obsługi Wniosków

  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • Kierownik
  • 2015-05-06

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

BrokerHR specjalizuje się w kompleksowej obsłudze działań rekrutacyjnych. Dla naszego klienta, działającego w branży finansowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Region wielkopolskie (Poznań), lubuskie (Gorzów Wielkopolski), zachodniopomorskie (Szczecin).

Nr ref.: Koor/Wer/5/15/PN

Zadania:

  • koordynowanie zespołu Specjalistów ds. Weryfikacji i Administracji Wniosków na podległym terenie:
    o   monitorowanie jakości oraz efektywności pracy podległego zespołu,
    o   kontrola przestrzegania procedur przez podległych Specjalistów,
    o   wdrażanie nowych rozwiązań,
    o   motywowanie pracowników,
  • ścisła współpraca z zespołem Doradców Klienta oraz Kierownikami,
  • wprowadzanie i przetwarzanie danych w systemach informatycznych,
  • informowanie Doradców Klienta oraz Kierowników o brakach w dokumentach Klientów,
  • organizacja obiegu oryginałów dokumentów w oddziałach,
  • przygotowywanie raportów z wykonywanych czynności,
  • dbanie o podnoszenie kwalifikacji zawodowych Specjalistów.

Wymagania:

  • gotowość do otworzenia własnej działalności gospodarczej,
  • doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych, ubezpieczeń,
  • nieszablonowe umiejętności interpersonalne,
  • samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu,
  • umiejętności negocjacyjne oraz zdolność skutecznego działania,
  • wysoka kultura osobista,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Nasz Klient zapewnia:

  • kontrakt menadżerski,
  • obsługę księgową,
  • cykl specjalistycznych szkoleń,
  • stabilną, samodzielną i pełną wyzwań pracę,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie o ogólnopolskim zasięgu,
  • partnerskie relacje w pracy zespołowej.
Jeśli jesteś zainteresowany prześlij aplikację za pomocą APLIKUJ
z numerem referencyjnym w tytule maila.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.”.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się