Oferta pracy

Koordynator Zespołu ds. ochrony danych osobowych

TAURON Sprzedaż

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie podległym zespołem oraz organizacja pracy zespołu

  • Współudział w kreowaniu w Spółce Polityki Ochrony Danych Osobowych i innych dokumentów regulacyjnych, w tym praktyczne wdrażanie zagadnień związanych z danymi osobowymi

  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji z obszaru ochrony danych osobowych w szczególności rejestrów: czynności przetwarzania, kategorii czynności przetwarzania, upoważnień, weryfikacji kontrahenta, odbiorców danych, klauzul informacyjnych, analiz ryzyka i ewidencji zbiorów danych osobowych

  • Współuczestnictwo w prowadzeniu audytów badających zgodność przetwarzania danych osobowych z regulacjami wewnętrznymi Grupy oraz przepisami prawa

  • Opiniowanie umów o powierzenie przetwarzania danych osobowych

  • Współdziałanie przy wyjaśnianiu incydentów bezpieczeństwa, sporządzanie dokumentacji z tych incydentów i przedstawianie ich Administratorowi Danych Osobowych

  • Wsparcie w zakresie kontaktów z PUODO oraz Podmiotami Danych Osobowych w tym opracowywanie korespondencji

  • Bieżąca współpraca z komórkami organizacyjnymi w spółce oraz w Grupie Kapitałowej w zakresie problematyki ochrony danych osobowych

  • Współpraca z partnerami zewnętrznymi i audytorami w zakresie działań związanych z bezpieczeństwem danych osobowych

  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników z zakresu ochrony danych osobowych

  • Sporządzanie upoważnień szczególnych do przetwarzania danych osobowych

  • Wykonywanie zadań związanych z badaniem wiarygodności kontrahentów Spółki

  • Sporządzanie analiz ryzyka naruszenia ochrony danych osobowych

  • Ścisła i stała współpraca oraz wsparcie Inspektora Ochrony Danych Osobowych w wykonywaniu zadań w Spółce

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane: prawo, nowe technologie lub informatyka

  • Mile widziane studia podyplomowe z obszaru ochrony danych osobowych

  • Min. 1 rok praktycznego doświadczenia w obszarze ochrony danych osobowych

  • Min. 3 lata doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Doświadczenie związane z przeprowadzaniem audytów, opracowywaniem raportów i prowadzeniem szkoleń

  • Doświadczenie we wdrażaniu regulacji w zakresie ochrony danych osobowych

  • Doświadczenie we współpracy z komórkami IT w zakresie ochrony danych osobowych

  • Samodzielność i doskonała organizacja pracy własnej i pracowników

  • Dokładność i rzetelność

  • Umiejętności komunikacyjne

  • Umiejętność kierowania podległymi pracownikami

  • Prawo jazdy kategorii B i gotowość do podróży służbowych

To oferujemy

  • Praca w jednej z największych grup kapitałowych w sektorze energetycznym w Polsce

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Ciekawa praca w zgranym zespole

  • Pakiet benefitów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • program wdrożeniowy

  • udogodnienia dla rodziców oraz przyszłych mam

MegaMocna drużyna Grupy TAURON to 26 tys. pracowników. Każdego dnia wkładamy moc energii, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo kilku milionom klientów. Jesteśmy jedną z największych grup energetycznych w kraju i działamy głównie na południu Polski. Jesteśmy nastawieni na klienta, rozwój i innowacje.

Tworzymy ENERGETYKĘ JUTRA.

Dostarczamy nowoczesne rozwiązania, które dają energię w ciągle zmieniającym się świecie. Nasz potencjał stanowi energia elektryczna i gaz.

Przewiń do profilu firmy