Oferta pracy

Koordynator Zespołu - Fabryka Kuchenek

BSH SPRZĘT GOSPODARSTWA DOMOWEGO sp. z o.o.

  • Żmigrodzka 143, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Żmigrodzka 143

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planów produkcyjnych, nadzór oraz koordynowanie pracy pracowników linii produkcyjnej

  • Dbanie o dobre relacje w zespole, motywowanie i zapewnienie rozwoju pracowników zespołu

  • Wdrażanie usprawnień w procesie produkcyjnym, zapewnienie przestrzegania przepisów BHP

  • Raportowanie wyników do Kierownika Zmiany

  • Nadzorowanie stanu technicznego maszyn i urządzeń, stosowanie i udoskonalanie systemu zarządzania jakością ISO

Nasze wymagania

  • Wykształcenie co najmniej średnie techniczne

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • Znajomość technologii i procesów produkcji

  • Mile widziana znajomość zagadnień LEAN

  • Doświadczenie w pracy z systemem SAP będzie atutem

To oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;

  • Szeroki pakiet szkoleń i działań rozwojowych;

  • Dofinansowanie wyżywienia 190 zł netto/miesiąc, stołówka, fundusz socjalny;

  • Zniżki na sprzęt AGD marek Bosch, Siemens

  • Opieka medyczna Medicover lub Luxmed, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport lub system kafeteryjny