Koordynator Zespołu

PZU Zdrowie SAO firmie

  • ul. Jana Pałubickiego 2, bud. c, 80-175 Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

PZU Zdrowie S.A. jest jednym z kluczowych operatorów na rynku opieki medycznej w Polsce. Posiadamy 130 własnych placówek medycznych, nasi Klienci mogą skorzystać z usług medycznych w ponad 2200 placówkach współpracujących w ponad 600 miastach w Polsce.

Realizuj się w swojej pracy i jednocześnie naprawdę pomagaj innym. Dołącz do naszego Zespołu!

Twoje zadania:

Zarządzanie podległym zespołem Liderów, w tym:

  • motywowanie pracowników do osiągania założonych celów biznesowych;
  • bieżącą pracę z członkami zespołu w celu rozwoju ich kompetencji;
  • udział w procesie rekrutacji i wdrażanie nowoprzyjętych Liderów;
  • delegowanie zadań i weryfikacja poziomu ich realizacji;

Budowę efektywnej kultury organizacyjnej w podległym obszarze;
Realizację kluczowych wskaźników operacyjnych Centrum;
Promowanie nowych rozwiązań w zespole;
Przepływ informacji pomiędzy Centrum, a współpracującymi jednostkami;

Czekamy na Ciebie jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem w Contact/Call Center;
  • Znasz i potrafisz trafnie analizować wskaźniki z obszaru obsługi Klienta;
  • Efektywnie organizujesz czas pracy swój i swojego zespołu;
  • Podejmujesz trafne decyzje w dynamicznym środowisku pracy;
  • Biegle obsługujesz pakiet Microsoft Office;
  • Masz ambicję rozwijania swoich kompetencji managerskich;
  • Znasz język angielski

Korzyści dla Ciebie:

  • Praca w renomowanej Firmie;
  • Realne perspektywy rozwoju;
  • Pakiet motywacyjny, m.in. opiekę medyczną, kartę sportową, zniżki korporacyjne.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PZU Zdrowie SA z siedzibą przy ul. Konstruktorskiej 13, 02-673 Warszawa. Pani/ Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu rekrutacji na stanowisko wskazane w ofercie pracy na podstawie udzielonej przez Panią/Pana zgody. W przypadku wyrażenia odrębnej zgody Pani/ Pana dane osobowe będą również przetwarzane w celu archiwizacji i rekrutacji w przyszłości na inne stanowiska w Grupie PZU. Więcej informacji na temat przetwarzania przez nas danych osobowych kandydatów do pracy znajduje w polityce https://www.pzu.pl/informacja-prawna

Stały rozwój sieci medycznej ma zapewnić naszym Pacjentom szybki dostęp do usług medycznych oraz wysokie standardy obsługi.

Realizuj się w swojej specjalizacji i jednocześnie naprawdę pomagaj innym. Dołącz do nas już dziś !

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy