Oferta pracy

Koordynator Zespołu Marketingu

Medicover

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Medicover

Aleje Jerozolimskie 96

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i realizowanie komunikacji marketingowej dla marki Medicover Optyk i Lynx Optique

  • Przygotowywanie i realizowanie komunikacji on-line i on-site

  • Analizę skuteczności prowadzonych działań, raportowanie wyników i optymalizacja prowadzonych kampanii.

  • Zarządzanie komunikacją w salonach optycznych

  • Planowanie i realizowanie komunikacji marki Medicover Optyk i Lynx Optique w kanałach social media

  • Rozwijanie sprzedaży e-commerce produktów optycznych

  • Rozwijanie strony medicoveroptyk.pl

  • Dbanie o spójność przekazu w materiałach dla pacjentów i klientów

  • Szukanie i wykorzystywanie nowych narzędzi skutecznej komunikacji do klientów

  • Zarządzanie dwuosobowym zespołem

Nasze wymagania

  • Posiada minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze marketingu, w tym doświadczenie w samodzielnym planowaniu i realizacji kampanii marketingowych

  • Posiada doświadczenie w wykorzystaniu nowoczesnych kanałów komunikacji

  • Posiada praktyczną wiedzę z zakresu marketingu internetowego: e-mail marketing, content marketing, SEO

  • Zaangażowanie i pasja nastawiona na zrozumienie potrzeb Klientów i przekładanie ich w innowacyjne, zasadne biznesowo i zorientowane na klienta rozwiązania (produktowe lub komunikacyjne) to jej codzienność

  • Konsekwentnie dąży do wyznaczonego celu

  • Ma doskonałe umiejętności współpracy zespołowej, przekonywania innych i rozwiązywania konfliktów- jest osobą komunikacyjną i kreatywną

  • Płynnie posługuje się pakietem MS Office i posiada umiejętność analitycznego myślenia

  • Posługuje się językiem angielskim na poziomie umożliwiającym swobodne komunikowanie się w środowisku biznesowym

  • Gotowa jest do wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w systemie hybrydowym

  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Praca w rozwijającej się w firmie, w branży, której misją jest ratowanie zdrowia i życia ludzi

  • Dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne.

  • Prywatna opieka stomatologiczna

  • Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych

  • Rozwój w międzynarodowych strukturach firmy

  • Angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej „Zdrowie przez cały rok”

  • Możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • opieka stomatologiczna

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

Kim jesteśmy?

  • mamy 12 salonów optycznych w największych miastach w Polsce... i wciąż się rozwijamy,

  • jesteśmy firmą medyczną - to gwarancja najwyższych standardów badań i obsługi,

  • ściśle współpracujemy z lekarzami okulistami i lekarzami innych specjalizacji,

  • nasza oferta to najnowocześniejszy sprzęt, światowe marki opraw, szkieł korekcyjnych i soczewek kontaktowych.

Medicover

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy