Ta oferta pracy jest nieaktualna od 876 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator zespołu nadzoru inwestycyjnego

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2015-05-12

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Jesteśmy liderem w branży ciepłowniczej i nowoczesną firmą o długoletniej tradycji. Rozwijamy pracowników i dzięki temu jesteśmy w stanie wyznaczać nowe standardy w branży energetycznej.

Obecnie poszukujemy kandydatów i kandydatek do pracy
w Dziale Realizacji Inwestycji na stanowisku:

Wymiar: cały etat
Nr ref. TRI/31/04/2015
Zakres obowiązków:
  • koordynowanie zadań zespołu technicznego, w skład którego wchodzą inspektorzy nadzoru, projektanci oraz specjaliści
  • nadzór nad procesami technicznymi związanymi z prowadzeniem inwestycji budowlanych
  • weryfikacja i uzgadnianie dokumentacji projektowej sieci oraz węzłów ciepłowniczych pod kątem wytycznych projektowych oraz techniczno-eksploatacyjnych GPEC, koordynowanie procesu
  • współpraca z biurami projektowymi wykonującymi dokumentacje projektowe
  • nadzór nad realizacją zadań inwestycyjnych zgodnie z wymogami prawa budowlanego w zakresie infrastruktury technicznej
  • kontrolowanie inwestycji w zakresie ich zgodności z zapisami umów zawartych z wykonawcami, obowiązującymi przepisami i decyzjami administracyjnymi
Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego technicznego
  • uprawnień do projektowania i kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji oraz urządzeń: wodociągowych, kanalizacyjnych i cieplnych oraz wentylacyjnych bez ograniczeń (branża sanitarna)
  • doświadczenia w projektowaniu
  • umiejętności sporządzania i weryfikowania kosztorysów inwestorskich
  • znajomości zagadnień związanych z siecią ciepłowniczą oraz techniką grzewczą
  • prawa jazdy kat. B
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w zarządzaniu projektami i/lub zespołem
Oferujemy:
  • rozwój oraz zdobywanie nowej wiedzy w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • udział oraz możliwość inicjowania interesujących projektów oraz budowania wartości firmy
  • pracę w profesjonalnym i odnoszącym sukcesy zespole
  • atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych
Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV wraz z listem motywacyjnym oraz zaznaczonym numerem referencyjnym w terminie do 22 maja 2015 poprzez formularz aplikacyjny klikając w przycisk Aplikuj teraz znajdujący się na dole ogłoszenia.

Do oferty prosimy dołączyć podpisane oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawy o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 Dz.U.nr133,poz883)

Nie zwracamy przesłanych dokumentów oraz zastrzegamy sobie możliwość udzielenia odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się