Oferta pracy

Koordynator Zespołu Obsługi Pacjenta

LUX MED Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

aleja Pokoju 5

Grzegórzki

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • organizacja pracy podległego personelu oraz nadzór nad obsługą Pacjentów,

  • sporządzanie raportów kasowych, rozliczanie kasy, dbałość o wygląd placówki oraz zarządzanie grafikami,

  • wsparcie Kierownika Działu w realizacji celów sprzedażowych i jakościowych,

  • dokonywanie rezerwacji i rejestracji usług medycznych zamawianych przez Pacjentów,

  • nadzór nad dokumentacją medyczną oraz informowanie o usługach i cenniku.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie,

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • min. 2 letnie doświadczenie w obsłudze Klienta, mile widziane w branży medycznej,

  • umiejętność delegowania zadań,

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • wysokie umiejętności interpersonalne,

  • umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych,

  • komunikatywność, obowiązkowość, umiejętność pracy w zespole,

  • optymistyczne usposobienie, empatia, orientacja na Klienta.

Mile widziane

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne