Oferta pracy

Koordynator Zespołu Operacji w Podsortowni

Integer Group Services Sp. z o.oO firmie

Integer Group Services Sp. z o.o

Ziemiecicka 20

Szałsza (pow. tarnogórski)

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja pracy podległej jednostki organizacyjnej

  • zarządzanie pracą podległego zespołu pracowników

  • wsparcie procesów powiązanych ze specyfiką pracy (rozładunek, sortowanie, załadunek)

  • nadzór nad terminowym załadunkiem i rozładunkiem frachtów

  • planowanie i aktualizacja zadań działu (weryfikowanie danych wprowadzanych do systemu oraz weryfikowanie statusów)

  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania magazynu

  • raportowanie operacji magazynowych

  • bieżąca współpraca z innymi działami, komórkami organizacyjnymi

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w firmach logistycznych, spedycyjnych bądź kurierskich na podobnym stanowisku

  • dyspozycyjność - praca wyłącznie w godzinach nocnych 20:00-4:00

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • bardzo dobra umiejętność planowania, organizacji pracy własnej i pracy zespołu

  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel

  • samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, nastawienie na realizację celów

Mile widziane

  • prawo jazdy kat. B (mile widziane)

To oferujemy

  • współpracę na podstawie umowy o pracę

  • system premiowania

  • benefity dodatkowe : karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie

  • rozwój w najbardziej dynamicznie rozwijającej się firmie logistycznej w Polsce

  • partnerska współpraca, która jest dla nas największą wartością

  • wpływ na rozwój innowacyjnego biznesu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne