Oferta pracy

Koordynator Zespołu Podatków i Gospodarki Własnej

VOLKSWAGEN FINANCIAL SERVICES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

VOLKSWAGEN FINANCIAL SERVICES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

rondo ONZ

Warszawa

Witaj w Volkswagen Financial Services

Oferując nasze rozwiązania finansowe, wspieramy sprzedaż samochodów wielu marek, w tym: Volkswagen, Audi, Skoda, Seat oraz Porsche. Dołączając do nas, staniesz się częścią tej misji i wpłyniesz na kierunek zmiany rynku.

Koordynator Zespołu Podatków
i Gospodarki Własnej

Twoje główne zadania:

  • Bieżące koordynowanie oraz wsparcie 5-osobowego zespołu w realizacji zadań;
  • Wsparcie przy audytach rocznych (wewnętrznych i zewnętrznych);
  • Kontrola i analiza operacji księgowych dotyczących kosztów własnych, rozliczeń międzyokresowych kosztów, rozliczeń z pracownikami i rozliczeń z dostawcami ( w tym akceptacja kosztów i płatności);
  • Kontrola i weryfikacja kosztów własnych pod kątem podatku VAT oraz CIT;
  • Kontrola przy sporządzaniu i/lub sporządzanie deklaracji podatkowych miesięcznych i rocznych oraz struktur JPK (CIT, podatek od nieruchomości, JPK-VDEK, JPK-Faktury, JPK- Księgi);
  • Kontrola kalkulacji podatku odroczonego;
  • Analiza i kontrola rezerw kosztowych;
  • Analiza oraz kalkulacja umów najmu dla celów IFRS 16;
  • Przeprowadzanie i koordynowanie okresowych kontroli wyznaczonych kont księgowych oraz przeprowadzanie kontroli zgodnie z SKW;
  • Udział w projektach optymalizujących procesy w zakresie rozliczania podatków oraz bieżącej pracy zespołu.

Jesteś idealnym kandydatem, jeśli:

  • masz minimum 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • znasz takie programy jak: Leo Leasing, Leo-FK;
  • znasz angielski na poziomie komunikatywnym;
  • wyróżnia Cię terminowość;
  • masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem lub wykazane umiejętności;
  • łatwo adaptujesz się do dynamicznego środowiska pracy;
  • jesteś zaangażowana/y w pracę oraz wykazujesz inicjatywę w działaniu.

Oferujemy:

  • Bardzo dobrą lokalizację biura (Rondo ONZ), HO
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne, dostosowane do umiejętności oraz osiągnięć warunki zatrudnienia
  • Karta lunch plus
  • Multikafeteria – każdy znajdzie coś dla siebie
  • Pakiet medyczny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pakiet ciekawych szkoleń, a także zajęcia językowe (angielski/niemiecki)
  • Ergonomiczne biurka
  • Owocowe poniedziałki i środy

Jesteś Tym, kogo szukamy? Daj nam znać, klikając
przycisk "Aplikuj”i wysyłając swoje CV.

Ogłoszenie archiwalne