Oferta pracy

Koordynator Zespołu

Beiersdorf Manufacturing Poznań Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Beiersdorf Manufacturing Poznań Sp. z o.o.

Gnieźnieńska 32 61-021 Poznań

Poznań

W związku ze strategicznym rozwojem i rozbudową centrum produkcyjnego, poszukujemy pracowników otwartych na doświadczenia w międzynarodowej organizacji. Obecnie planowana inwestycja zakłada rozwój infrastruktury i innowacji, a co za tym idzie nowe hale produkcyjne, nowoczesne budynki techniczne oraz magazyn wysokiego składowania.

Beiersdorf Manufacturing Poznań to zgrany zespół ok 500 pracowników, w których potencjał głęboko wierzymy i wspieramy ich wszechstronny rozwój. Jesteśmy firmą produkcyjną - najnowsze technologie, urządzenia i systemy zapewniają, że każdy kosmetyk tutaj wyprodukowany, to kosmetyk najwyższej jakości. Około 90 procent z nich eksportujemy do ponad 30 krajów na całym świecie.
KOORDYNATOR ZESPOŁU

ZADANIA:

  • Zarządzanie 10-15 osobowym zespołem w obszarze produkcji (pracownicy liniowi, kontrolerzy jakości, mechanicy liniowi)
  • Odpowiedzialność za realizację założonych celów operacyjnych zespołu zgodnie z przepisami BHP, p. poż., ochrony środowiska i GMP
  • Monitorowanie wyników zespołu, przeprowadzanie rozmów rocznych, półrocznych
  • Wyznaczanie zadań zespołowych i indywidualnych, proponowanie działań rozwojowych
  • Zarządzanie obszarem produkcyjnym w ramach jednej zmiany oraz wybranymi procesami zgodnie z metodologią Lean Management
  • Codzienny aktywny udział w rozwiązywaniu problemów związanych z produkcją
  • Aktywny udział w procesie ciągłego doskonalenia procesów produkcyjnych i optymalizacja kosztów operacyjnych obszaru

OCZEKIWANIA:

  • Kompetencje przywódcze
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku zarządczym
  • Znajomość procesów produkcyjnych
  • Wykształcenie min. średnie (techniczne będzie dodatkowym atutem)
  • Znajomość angielskiego w mowie i piśmie na poziomie min B1
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office: Excel, Word
  • Komunikatywność i umiejętności pracy w zróżnicowanym zespole
  • Samodyscyplina i umiejętność priorytetyzacji zadań
  • Zorientowanie na myślenie procesowe, efektywność i rozwiązywanie problemów

NASZE BENEFITY:

  • Umowa o pracę
  • Premie roczna i świąteczna
  • Szkolenia
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Salka sportowa
  • Karta sportowa
  • Przedszkole firmowe
  • Onboarding (wprowadzenie/ aklimatyzacja) nowych osób

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy