Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator zespołu projektowania elektrycznego (Eplan)

EBZ Automation-Engineering Sp. z o.o.

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja prac projektowych zgodnie z ustaleniami i wytycznymi klientów,

  • Weryfikacja dokumentacji elektrycznej Eplan,

  • Współpraca z działem zakupów, programowania PLC, konstrukcji oraz montażu,

  • Nadzór nad harmonogramem projektu,

  • Koordynowanie pracy 5 – 10 osobowego zespołu,

  • Kontrola wyników pracy zespołu,

  • Organizowanie regularnych spotkań wewnątrz działowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe na kierunku Elektryka, Automatyka lub pokrewne,

  • Doświadczenie w projektowaniu instalacji elektrycznych (stanowiska zautomatyzowane, maszyny elektryczne, linie montażowe itp.)

  • Wiedza z dziedziny zagadnień automatyki przemysłowej oraz umiejętność zastosowania jej w codziennej pracy,

  • Znajomość oprogramowania CAD do projektowania połączeń elektrycznych, mile widziane w środowisku EPLAN Electric P8,

  • Umiejętność weryfikacji projektu z założeniami,

  • Doświadczenie w koordynowaniu zespołem specjalistów (jesteśmy również otwarci na osoby chcące rozwijać się w tym kierunku),

  • Umiejętność delegowania zadań oraz monitorowanie ich realizacji,

  • Zdolność do podejmowania ważnych decyzji w oparciu o dostępne dane,

  • Znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość j. niemieckiego), pozwalająca na prowadzenie ustaleń technicznych z klientem,

  • Umiejętność organizacji czasu pracy i elastycznego przypisywania priorytetów.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowa o pracę,

  • Interesującą pracę pełną wyzwań, zarówno w biurze, jak i w siedzibach największych producentów samochodowych na świecie,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju w firmie o pozycji lidera w branży automotive,

  • Indywidualnie zaprojektowaną ścieżkę awansu według systemu oceny kompetencji,

  • Kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną oraz dofinansowanie do nauki języków obcych,

  • Przyjazną atmosferę oraz pracę z zespołem doświadczonych specjalistów,

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,

  • Program poleceń pracowniczych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Firma EBZ Automation Engineering Sp. z.o.o jest częścią międzynarodowej grupy EBZ Group z siedzibą główną w Ravensburgu w Niemczech.

Posiadamy wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie poparte realizacją wielu projektów w branży automatyki przemysłowej, świadczymy usługi od fazy planowania aż po finalne uruchomienie w obiektach przemysłowych.

W ramach grupy EBZ prowadzimy projekty dla największych koncernów motoryzacyjnych w różnych lokalizacjach na całym świecie. Zajmujemy się budową oraz uruchamianiem linii produkcyjnych w branży automotive.

Przewiń do profilu firmy