Oferta pracy

Koordynator zespołu realizacji

IMPEL VISUAL SOLUTIONS S.A.

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie kartą projektu oraz harmonogramem, planowaniem zasobów potrzebnych do realizacji, wyjaśnianie zakresu projektu oraz celu biznesowego

  • Nadzór nad małymi ekipami montażowymi - ustalenia priorytetów zadań

  • Prowadzenie różnych projektów i ponoszenie pełnej odpowiedzialności za ich realizację

  • Nadzór nad powierzonymi projektami

  • Wspieranie zespołów montażowych i wyznaczanie kierunków działania

  • Identyfikacja problemów i rozwiązywanie konfliktów

  • Podnoszenie efektywności pracy zespołu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w zakresie montażu / instalacji

  • Doświadczenie w zarządzaniu pracownikami

  • Dobre umiejętności organizacji pracy własnej

  • Orientacja na cel, umiejętności koordynacji pracy zespołu

  • Prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do dojazdów do inwestycji na terenie całej Polski

To oferujemy

  • Stabilną pracę na umowę o pracę

  • Wynagrodzenie wraz z kwartalnym systemem premiowym

  • Możliwość rozwoju w firmie o dużej dynamice rozwoju

  • Pracę w systemie wyjazdowym mieszanym z home office

  • Zakwaterowanie podczas wyjazdów służbowych

  • Samochód służbowy, telefon, laptop

  • Możliwość przystąpienia do programu Multisport, ubezpieczenia grupowego lub prywatnej opieki medycznej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • inicjatywy dobroczynne

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia prywatnego

Impel Visual Solutions S.A.. – Spółka z Grupy Impel, będąca producentem reklam i oznakowań obiektów, poszukuje Kandydatów na stanowisko: Koordynator zespołu realizacji

Przewiń do profilu firmy