Oferta pracy

Koordynator Zespołu Rejestracji

Scanmed S.A.

Armii Krajowej 5

Krowodrza

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie podległym zespołem zajmującym się bezpośrednią obsługą Pacjenta w Centrum Medycznym oraz pobliskich placówkach na terenie Krakowa

  • budowanie zaangażowania oraz tworzenie pozytywnej atmosfery pracy

  • zapewnienie prawidłowości przebiegu procesu rejestracji Pacjentów, dbałość o wysoki standard obsługi Pacjenta

  • koordynowanie zadań administracyjnych, np. obiegu dokumentacji medycznej, realizacji zamówień materiałów biurowych

  • nadzór nad prawidłowym przepływem środków finansowych w kasach podległych komórek

  • współpraca z personelem medycznym

Nasze wymagania

  • co najmniej dwuletnie doświadczenie w prowadzeniu zespołu obsługi Klienta/Pacjenta

  • wykształcenie wyższe

  • znajomość branży medycznej będzie dodatkowym atutem

  • zdolność do szybkiego i empatycznego reagowania na potrzeby Klientów/Pacjentów

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • samodzielność w podejmowaniu decyzji

  • umiejętność pracy w zespole oraz skutecznej komunikacji

  • praktyczna znajomość języka angielskiego

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)

  • aktywne prawo jazdy kat. B (wyjazdy służbowe na terenie Krakowa)

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • niezbędne narzędzia pracy – telefon, komputer oraz samochód na czas wyjazdów służbowych

  • opiekę medyczną oraz pakiet benefitów pozapłacowych (Karta Multisport, możliwość bezpłatnej nauki języka angielskiego, ubezpieczenie na życie)

  • pracę w różnorodnym i współpracującym zespole

  • możliwość rozwoju kompetencji osobistych i zawodowych

Grupa Scanmed świadczy kompleksowe usługi medyczne w zakresie opieki ambulatoryjnej, specjalistycznej, diagnostyki i leczenia szpitalnego. Jest obecna w ponad 40 lokalizacjach w całej Polsce. Prowadzi dwa wielospecjalistyczne szpitale – św. Rafała w Krakowie i Rudolfa Weigla w Blachowni, centra medyczne ze specjalną ofertą dla środowiska akademickiego, sieć centrów kardiologicznych oraz 3 renomowane monokliniki: Gastromed w Lublinie, Sport-Klinikę w Żorach i Centrum Okulistyczne Weiss Klinik w Chorzowie.

Przewiń do profilu firmy