Oferta pracy

Koordynator Zespołu Sprzedaży fotowoltaiki i pomp ciepła

N Energia Sprzedaż Sp. z o.o. sp.k.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie i nadzór nad zespołem przedstawicieli

  • Kontrola i analiza wyników sprzedaży

  • Rekrutacja nowych pracowników

  • Motywowanie podległych pracowników

  • Realizacja celi w powierzonym regionie

  • Bieżące monitorowanie i raportowanie działań zespołu

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej

  • Umiejętność organizacji pracy

  • Umiejętności kierowania zarządzaniem zespołem

  • Samodzielność, komunikatywność

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży odnawialnych źródeł energii

To oferujemy

  • Rozwijasz się w branży odnawialnych źródeł energii, najszybciej rosnącej branży w kraju

  • Przechodzisz profesjonalne szkolenia wdrożeniowe oraz produktowo-handlowe

  • Otrzymujesz stałe wsparcie w sprzedaży i sprawdzone leady Twoje wynagrodzenie opiera się na podstawie i premii od wyników sprzedaży

  • Wybierasz formę zatrudnienia (rodzaj umowy)

  • Korzystasz z firmowych narzędzi pracy (samochód służbowy, paliwo, laptop, telefon) oraz profesjonalnie przygotowanych materiałów marketingowych i promocyjnych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • szkolenia dla pracowników

N Energia Sprzedaż Sp. z o.o. sp.k.

Realizujemy prywatne elektrownie fotowoltaiczne, które zapewniają bezpieczeństwo techniczne, finansowe i energetyczne. Pomagamy firmom, gospodarstwom domowym i rolnym osiągnąć niezależność energetyczną i obniżyć koszty funkcjonowania.

Przewiń do profilu firmy