Ta oferta pracy jest nieaktualna od 251 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator Zespołu Sprzedaży i Obsługi Klienta

  • Oława, Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 09.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    OHKINO MYSŁOWICE Sp. z o.o. Sp. k.

    OH Kino to sieć kin powstała z myślą o mieszkańcach miast, w których do tej pory kina nie było. Tworzymy miejsca, które łączą w sobie zalety multipleksu z kameralną atmosferą mniejszych obiektów.

    Nasze obiekty charakteryzują kameralne wnętrza, klimatyzowane sale kinowe wyposażone w najwyższej klasy systemy dźwiękowe oraz najnowocześniejszą dostępną technologię projekcji filmów, najwygodniejsze fotele kinowe klasy Premium.

    Miejsce pracy: Oława, Wrocław (okolice)
    Region: dolnośląskie
    Numer referencyjny: KOZ/10/2017

    Opis stanowiska:

    • Wsparcie, organizacja i nadzorowanie pracy Działu Obsługi Kina
    • Kontrola jakości produktów i półproduktów
    • Realizacja celów sprzedażowych zespołu
    • Przyjmowanie i magazynowanie dostaw
    • Cykliczne dokonywanie inwentaryzacji produktów barowych
    • Przygotowywanie raportów i zestawień
    • Tworzenie pozytywnego wizerunku firmy

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. średnie lub w trakcie studiów
    • Doświadczenie w sprzedaży, obsłudze klienta ok. 0,5 roku
    • Gotowość pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy
    • Dokładności, odpowiedzialności i zaangażowania
    • Mile widziane doświadczenie w pracy w restauracji, kinie

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Elastyczny grafik pracy
    • Darmowe bilety do sieci kin
    • Premie za dostarczone wyniki pracy
    • Rozwój zawodowy w strukturach nowej firmy
    • Początek pracy przewidywany na połowę listopada

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

    Informujemy, że Administratorem danych jest OH KINO Mysłowice Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Aleje Jerozolimskie 96. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.