Ta oferta pracy jest nieaktualna od 39 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator Zespołu Sprzedaży i Obsługi Klienta

  • Oława, Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2017-10-09

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

OHKINO MYSŁOWICE Sp. z o.o. Sp. k.

OH Kino to sieć kin powstała z myślą o mieszkańcach miast, w których do tej pory kina nie było. Tworzymy miejsca, które łączą w sobie zalety multipleksu z kameralną atmosferą mniejszych obiektów.

Nasze obiekty charakteryzują kameralne wnętrza, klimatyzowane sale kinowe wyposażone w najwyższej klasy systemy dźwiękowe oraz najnowocześniejszą dostępną technologię projekcji filmów, najwygodniejsze fotele kinowe klasy Premium.

Miejsce pracy: Oława, Wrocław (okolice)
Region: dolnośląskie
Numer referencyjny: KOZ/10/2017

Opis stanowiska:

  • Wsparcie, organizacja i nadzorowanie pracy Działu Obsługi Kina
  • Kontrola jakości produktów i półproduktów
  • Realizacja celów sprzedażowych zespołu
  • Przyjmowanie i magazynowanie dostaw
  • Cykliczne dokonywanie inwentaryzacji produktów barowych
  • Przygotowywanie raportów i zestawień
  • Tworzenie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie lub w trakcie studiów
  • Doświadczenie w sprzedaży, obsłudze klienta ok. 0,5 roku
  • Gotowość pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy
  • Dokładności, odpowiedzialności i zaangażowania
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w restauracji, kinie

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Elastyczny grafik pracy
  • Darmowe bilety do sieci kin
  • Premie za dostarczone wyniki pracy
  • Rozwój zawodowy w strukturach nowej firmy
  • Początek pracy przewidywany na połowę listopada

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Informujemy, że Administratorem danych jest OH KINO Mysłowice Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Aleje Jerozolimskie 96. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się