Oferta pracy

Koordynator Zespołu Sprzedaży

OLX Group

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • coaching i rozwój handlowców w podległym regionie

  • wsparcie handlowców w realizacji planów sprzedażowych

  • opieka nad największymi klientami serwisu Otomoto

  • rozwój podległych regionów i klientów (odbywanie podróży służbowych we wskazanych województwach)

  • reprezentowanie firmy na spotkaniach branżowych

Nasze wymagania

  • zna branżę motoryzacyjną (doświadczenie w branży części oraz maszyn rolniczych, budowlanych, samochodów ciężarowych) - mile widziane

  • ma doświadczenie i potrafi zarządzać zespołem (cele, motywowanie, egzekwowanie strategii, założeń biznesowych itp)

  • jest w stanie wykazać się dotychczasowymi osiągnięciami sprzedażowymi

  • posiada doświadczenie w prowadzeniu szkoleń oraz prezentacji

  • posiada rozwinięte umiejętności analityczne, tworzenia raportów oraz umie pracować na bazach danych

  • Zna język angielski na poziomie min. B1 i nie boi się go używać

To oferujemy

  • narzędzia w postaci: telefonu, samochodu, notebooka, karty paliwowej

  • pracę w największym serwisie ogłoszeń motoryzacyjnych w Polsce

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • bogaty pakiet benefitów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • firmowa drużyna sportowa

OLX Group

Grupa OLX to najszybciej rozwijająca się sieć platform e-commerce na świecie. Każdego miesiąca ułatwiamy życie ponad 300 milionów ludzi, w ponad 30 krajach, na 5 kontynentach. Kształtujemy przyszłość handlu, odnajdując ukrytą wartość we wszystkim, co nas otacza. Każdego dnia pomagamy ludziom kupować i sprzedawać samochody, znaleźć pracę, wymarzone mieszkanie i jego wyposażenie oraz wiele, wiele więcej :)

Jesteśmy różnorodną społecznością, składającą się z ponad 10 tys. utalentowanych profesjonalistów. Wspólnie tworzymy organizację, w której każdy głos jest ważny. W Polsce nasza mocna reprezentacja to OLX, Otodom, Otomoto, Fixly i 321 Sprzedane. Więcej informacji znajdziesz na: www.olxgroup.com

Serwis OTOMOTO działa od przeszło 10 lat będąc liderem na rynku ogłoszeń motoryzacyjnych w Polsce. Od początku działalności przyświecał nam jasny cel – zadowolenie klienta. Nasz zespół to ludzie, którzy z pasją tworzą rozwiązania, pomagające naszym Klientom kupować i sprzedawać pojazdy. Priorytetem jest dla nas wzajemne zaufanie, nad czym każdego dnia pracuje zespół OTOMOTO.

Poszukujemy obecnie osoby, która dołączy do naszego zespołu jako:

gotowej do pracy na terenie całej Polski

Przewiń do profilu firmy